2752
2734
عنوان

کیا اسم بچشون رو به اجبار انتخاب کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4369 بازدید | 116 پست
چه معنی قشنگی😍

بگو خوب نیست ...دلم اروممیشه  

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاءالله سومی رو خودت انتخاب کن از اولم با شوهرت طی کن.

دومی رو طی کردم این شد

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین
2731
بگو خوب نیست ...دلم اروممیشه    

😁😁😁😁😁 اصلااااا خوب نیست

ولی خداییش یه جور با خودت کنار بیا 

اگه فاطمه تنها دوست نداری خیلی اسمهای قشنگ دیگه هم هستن که در کنار فاطمه قشنگ میشه

من دختر عموم شوهرش اسم فاطمه دوست داشت خودش محنا از اخر گذاشتن فاطمه محنا 😁

طوری که الان طرف خانواده خودش محنا صداش میکنن طرف شوهرش فاطمه به نظرم اصلا خوب نیست بچه نمیدونه کدوم اسمشه.

اینطوری‌آرزوکردنم‌قشنگه: یارب‌داننده‌تویی‌هرآنچہ‌دانی‌آن‌دِه 🤍✨️ 
😁😁😁😁😁 اصلااااا خوب نیست ولی خداییش یه جور با خودت کنار بیا  اگه فاطمه تنها دوست نداری خی ...

اره حق با توئه..........

ممنون از همه که اومدید.. ی خورده سبک شدم

اختلاف پدرمادر چه ربطی به اسم بچه داره

من نگفتم ربطی داره یا نداره

فقط گفتم سراسم بچه مشکل این دوست عزیز رو داشتن

اما حالا جدا شدن 

وگرنه کدوم ادمی ب خاطر اسم بچه طلاق میگیره ک خواهر شوهر من دومیش باشه؟

اصلا با عقل جور در میاد

ممنون از همه اونایی ک واسم صلوات فرستادن من ب خواستم رسیدم شماهم برسید ان شالله #####هرکی امضای منو دید ی صلوات خرج نیتم کنه لطفا خیرشو ببینی#####
منم میخواستم همینا رو بنویسم. منم اسم بچه رو به اجبار انتخابکردم ولی دوستش دارم. دلم میخواست اسم پ ...

انشالله به برکت اسم قشنگش نامدار باشه گل پسرتون😘😘😘😘

من یک مخالف فمنیستم، چون تفاوت های زن و مرد غیرقابل انکاره، من به دنبال تساوی با مردها نیستم به دنبال جایگاه والای زنانگی هستم، چیزی فراتر از تساوی✌