2737
2734
عنوان

سوراخ بین بطنی قلب کودک

804 بازدید | 18 پست

کسی خدای نکرده بچش یا اطرافیانش این مشکل رو داشته بدون عمل خوب بشه

فاطمه جون من سوراخ بین بطنی داره بی زحمت یه صلوات براش بفرسین که سوراخ بسته شه و به عمل نکشه ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دختر خواهرم ک تا یک سالگی بادارو خیلی کوچیک شد و بعد دکتر گف نیازی نیس دارو بخوره اگه ب این اندازه رسیده یعنی کم کم خودش رفع میشه

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،
دختر خواهرم ک تا یک سالگی بادارو خیلی کوچیک شد و بعد دکتر گف نیازی نیس دارو بخوره اگه ب این اندازه ر ...

چند میلی متر بود

فاطمه جون من سوراخ بین بطنی داره بی زحمت یه صلوات براش بفرسین که سوراخ بسته شه و به عمل نکشه ممنون
2740
اللهم صلی علی محمد وال محمد.ایشالله خوب میشه فاطمه خانومت

فدات عزیزم براش ددعا کنین

بله پسر من این مشکل رو داشت ولی خدا رو شکر آخرین چکاپ که 9 ماهگی بردیم کاملا بسته شده بود همون اول ...

بمن گفت به نیازی به دارو نداره اما اگر تا سه ماه دیگه بسته نشد باید عمل کنه،آخه چرا با دارو حلش نمیکنه

بچه شما هم وزنش کم بود قبل بسته شدن سوراخ بطنش

چند میلی متر بود

ببخشید نمیدونم

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،
بمن گفت به نیازی به دارو نداره اما اگر تا سه ماه دیگه بسته نشد باید عمل کنه،آخه چرا با دارو حلش ...

بله وزن به دنیا اومدنش 2810 بود

عزیزم انشالا که نیاز به عمل نداشته باشه الان نی نی ات چند وقتشه؟

بله وزن به دنیا اومدنش 2810 بود عزیزم انشالا که نیاز به عمل نداشته باشه الان نی نی ات چند وقتشه؟

ده ماهشه پنج کیلو نیمه 

2706