2752
2734
عنوان

حس میکنم یه قدرت ماورایی دارم😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 36760 بازدید | 1118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اره قبول میشی قول میدم... اگه قبول شدی یادت باشه منو تگ کنی

توروخدا ابجی بهم بگو کی ازدواج میکنم؟ خیر ببینی 

اسمم ایدا هست🥲💞

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
ممنونم عزیزم لطف میکنید برات حمد خوندم بازم ممنون

قربونت بشم انشاالله هرچی بخوای همون بشه..منم سر پسرم از همون ماه اول گفتم پسره مامانم هی میگفت نگو همه جا اگه دختر شد چی شوهرتون پرتوقع می‌کنی ... گفتم دست خودم نیست میگم پسره... وقتی رفتم سونو اصلا شوکه نشدم چون میدونستم پسره... انشاالله خدا هم به شما یه پسر گل بده... من دلم یه دختر میخواد ولی می‌دونم حامله بشم پسره

قربونت بشم انشاالله هرچی بخوای همون بشه..منم سر پسرم از همون ماه اول گفتم پسره مامانم هی میگفت نگو ه ...

خدا حفظش کنه گل پسرتو من همسرم و خانواده اش خیلی پسر دوستن خیلی میترسم همش احساس میکنم بچه دومم دختر میشه نمی‌دونم همسرمم می‌دونم دست خودش نیست واقعا پسر دوسته 

2706