2733
2734
عنوان

خاک تو سرم نمیتونم غذا بخورم

2062 بازدید | 98 پست

هفته ی 8 بارداریمه

معدم خالیه، صبحا زرداب بالا میارم

چند روزه عین ادم غذا نخوردم، تو سه روز اخیر چن تا دونه میوه خوردم و دو تا تخم مرغ

دیشبم ب زووووور کباب خوردم

توانایی بلند شدن هم ندارم

چ خاکی تو سرم بریزم؟

دوستای عزیزم ممنون ک واس بچه دار شدنم دعا کردین. عاشقتونم. اللهم صلی علی محمد و آل محمد. این صلوات برا همه ی منتظرا و حاجتمندا. منو نی نیم رو هم به یه صلوات مهمون کنین😇

چرا خاک تو سرت..خب من تا ۴ ..۵ ماه همین بودم با کاهش وزن ده کیلویی..بارداریه دیگه..آدم بد ویار همینه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تا هفته ۱۶ صبر کن کم کم خوب میشی به دکتر بگو ضد تهوع برات بنویسه ...من تا ۱۶ هفته فقط وزن کم کردم ولی بعدش وزن گرفتم الانم وزن نی نی خوبه 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
چقدر میتررررسم از باردار شدن😭😭😭😭

چرا ترس ...مشکلات خودش را داده اما زیباست 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد

اکثرمون همین بودیم

نگران نباش

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740
چرا خاک تو سرت..خب من تا ۴ ..۵ ماه همین بودم با کاهش وزن ده کیلویی..بارداریه دیگه..آدم بد ویار همینه

امتحان دارم دو هفته دیگ

اصصصلا نمیتونم درس بخونم

واقعا کلافم

دوستای عزیزم ممنون ک واس بچه دار شدنم دعا کردین. عاشقتونم. اللهم صلی علی محمد و آل محمد. این صلوات برا همه ی منتظرا و حاجتمندا. منو نی نیم رو هم به یه صلوات مهمون کنین😇
هیچی همه اینجوری هستن،حداقل تا سه چهار ماه وضعت همین ه🤢🤢🤢

😷😭😭😭😭 هیچ راهی نداره؟ بچم گنا داره اخه، خودمم امتحان دارم دو هفته دیگ

2706