2752
2734
عنوان

خاک تو سرم نمیتونم غذا بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 2066 بازدید | 98 پست
امتحان دارم دو هفته دیگ اصصصلا نمیتونم درس بخونم واقعا کلافم

سخته اینجوری درس خوندن..

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
این که چیزی نیست من ۴ مله کامل غذا نخوردم مثل ادم فقط با امپول ضد تهوع زنده بودم

😕😕😕😕 یا خدااااا

بچت چن کیلو بود وقتی ب دنیا اومد؟

دوستای عزیزم ممنون ک واس بچه دار شدنم دعا کردین. عاشقتونم. اللهم صلی علی محمد و آل محمد. این صلوات برا همه ی منتظرا و حاجتمندا. منو نی نیم رو هم به یه صلوات مهمون کنین😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم مثل شمام از صبح که چشمامو باز میکنم عین جنازه ام تهوع سرگیجه سر درد تا بعد از ظهر که تهوع کم میشه

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین

منم دقیقا عین تو بودم حتی بدتر وزن کم کردم دکتر گفت نیاز ب بستری داری ولی شوهرم خودش هرروز بهم سرومو دارو میزد ولی الان ۱۲هفتمه  احساس میکنم خیلی بهتر شدم 

توام قرص دمیترون بخور بهتر نشدی برو دکتر امپول بده

و بنظرم بیشتر برا اینه ک معدت خالیه بخاطر اون حالت بهم میخوره

تا هفته ۱۶ صبر کن کم کم خوب میشی به دکتر بگو ضد تهوع برات بنویسه ...من تا ۱۶ هفته فقط وزن کم کردم ول ...

والا من همش الکی شکمم میاد جلو(انگار نفخه) ضد تهوع هم میخورم ولی فایده نداره

پس حالا حالا ها اوضاع همبنه؟؟؟😭😭

دوستای عزیزم ممنون ک واس بچه دار شدنم دعا کردین. عاشقتونم. اللهم صلی علی محمد و آل محمد. این صلوات برا همه ی منتظرا و حاجتمندا. منو نی نیم رو هم به یه صلوات مهمون کنین😇
اکثرمون همین بودیم نگران نباش

😭😭😭😭 امتحانام نزدیکه نمیتونم درس بخونمممم

خب چیزی غیر عادی نیس که 

من تا شیش ماهگی اینطورم تازه شما میوه میتونی بخوری من جز سِرُم چیزی تو بدنم نمیره کلی هم وزن کم میکنم .به دکترت بگو برا بالا آوردنت قرص اندانسترون بده بهت و اینکه سرم بهت بزنن که آب دور بچه کم نشه دیگه خاک تو سری نداره .الکی بهشت زیر پای مادرا نیست که

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمیگردم
خوب میشی. همون میوه رو ادامه بده

میوه جای غذا رو نمیگیره اخه😭   انقد بیحالم ک حد نداره

والا من همش الکی شکمم میاد جلو(انگار نفخه) ضد تهوع هم میخورم ولی فایده نداره پس حالا حالا ها اوضاع ...

اره گلم همینه ...ببین سعی کن کم کم چیزی بخوری ...مثلا سیب و موز ...انار ضد تهوع است اگر میتونی آب بگیر بخور ...خرما و بادام بخور بزار تقویت شی ...در هر حال باید تحمل کنی ..میدونم سخته ولی چاره چیه ...امیدوارم بارداری خوبی داشته باشی 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
2706