2752
2734
عنوان

خاک تو سرم نمیتونم غذا بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 2066 بازدید | 98 پست
ممنونم دوستم ان شا الله اخه خودسر میتونم بخورم؟

خواهش گلم.اره عزیزم اصلا قرص پرگ ایز فقط مخصوص حالت تهوع تو دوران بارداریه عزیزم.از داروخونه هم بپرسی بهت میگن خیالت راحت.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
خواهش گلم.اره عزیزم اصلا قرص پرگ ایز فقط مخصوص حالت تهوع تو دوران بارداریه عزیزم.از داروخونه هم بپرس ...

حتما میخرم

ممنونم😘

دوستای عزیزم ممنون ک واس بچه دار شدنم دعا کردین. عاشقتونم. اللهم صلی علی محمد و آل محمد. این صلوات برا همه ی منتظرا و حاجتمندا. منو نی نیم رو هم به یه صلوات مهمون کنین😇

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم اول اینجوری میشم بعد یا کف بالا میارم یا اب زرد رنگ فک کنم همینه بارداری؟

نه اصلا بالا نمیارم.احساس اینم ندارم که میخوام بالا بیارم.

فقط حالتم اینه که همیشه دلم پره و نمیتونم چیزی بخورم

بله باردارم

نه اصلا بالا نمیارم.احساس اینم ندارم که میخوام بالا بیارم. فقط حالتم اینه که همیشه دلم پره و نمیتون ...

از بارداریه دیگ دوستم

نگران نباش🌹

دوستای عزیزم ممنون ک واس بچه دار شدنم دعا کردین. عاشقتونم. اللهم صلی علی محمد و آل محمد. این صلوات برا همه ی منتظرا و حاجتمندا. منو نی نیم رو هم به یه صلوات مهمون کنین😇
2731
ارهههه حموم هم ک میرم حالم بد میشه    

با آب خنک حمام کن،بعدم چون فضای حموم کوچیکه سعی کن حمومت در حد5دقیقه باشه.حرکات ناگهانی هم انجام نده مثل یدفه بلندشدن،

N.behdarvand
با آب خنک حمام کن،بعدم چون فضای حموم کوچیکه سعی کن حمومت در حد5دقیقه باشه.حرکات ناگهانی هم انجام نده ...

باشه عزیزم

ممنونم🌹🌹🌹

بله ان شالله که هممون به سلامت این دوران و بگذرونیم من فقط آرزومه بچه مو سالم بغل کنم همه درداشو به ...

ان شا الله عزیزم

😘😘😘