2737
2734
عنوان

وقتی قیمت روز طلا رو دیدم هنگ کردم

832 بازدید | 50 پست

خیلی نامردی شده دنیا هفته دیگه تولد دخترمه می خواستم براش النگو بخرم منتظر بودم بیاد پایین بدتر رفت بالا خیلی ناراحتم آخه یکمم وضعیت مالیمون خرابه 

از وقتی که یادم میاد از طلا ضرر خوردم نامزد که شدم دوران تازگی تحریما بود و طلا کشید بالا خواستیم خونه بخریم فروختنی اومد پایین با سه میلیون ضرر فروختم حالام که نمیشه یه النگو فکستنی واسه دخترم بخرم  

خدايا مرسي عشقمو افريدي  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اخه النگو میخواد چیکار بچه؟

میدونید استفاده طلا برای بچه ها چقدر اونا رو بیشتر از قبل در معرض خطر قرار میده؟

میدونید چقدر از موارد ازار کودکان وتعرض بهشون از طمع به همون چند تا تیکه کوگیک طلا شروع شده؟

چند تا النگو رنگی رنگی بدلی براش بخر، هم ذوق میکنه هم خطری براش نداره

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک

من دیروزغروب  قیمت گرفتم قیمتش ۱۸۸/۹۰۰تومن بود😑سر ب فلک کشیییییده

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)
اخه النگو میخواد چیکار بچه؟ میدونید استفاده طلا برای بچه ها چقدر اونا رو بیشتر از قبل در معرض خطر ق ...

اتفاقا طلا هاشو فقط مراسم به مراسم میزارم براش خودمو خیلی میترسم

خدايا مرسي عشقمو افريدي  
2706