2733
2734
عنوان

وقتی قیمت روز طلا رو دیدم هنگ کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 50 پست
بچه ها الان طلا بخوام بفروشم میخرن؟؟ فردا مثلا

آره عزیزم گمونم میخرن ازت...چون دیروز پرسیدم گفتن بعضی جاها قبول نمیکنن

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اتفاقا طلا هاشو فقط مراسم به مراسم میزارم براش خودمو خیلی میترسم

خوب وقتی قراره مراسم به مراسم باشه واجبه ایا؟

براش یه بیمه عمر بگیر یا پول جمع کن ربع سکه بخر پس انداز کن، خیلی بهتر از النگو وانگشتر وو... است

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
2731
وای چقدر وحشتناک بود تاپیکت!!! سه ملیون ضررر😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

واسه منی که وضعیت مالیمون معمولی خیلی بود برام

ولی مجبور شدم بفروشم همه شرایط واسه خرید خونه محیاشده بود

خدايا مرسي عشقمو افريدي  

وقتی قیمت طلا رو میبینم خیلی ناراحت میشم هر چی طلا داشتم وقتی قیمتش143 بود فروختم بعد از چند هفته رفت بالا

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
خوب وقتی قراره مراسم به مراسم باشه واجبه ایا؟ براش یه بیمه عمر بگیر یا پول جمع کن ربع سکه بخر پس ان ...

آخه شما که خبر ندارین دخترم دوتا النگو خالش براش خرید اومدم از خودم از دادم اینا دستشو خط میندازه قرمز میکنه فروختم پولش دستم خرج شد الان بیشتر حس عذاب وجدان دارم میخوام خودمو اروم کنم که به طلای بچه دست نزدم

خدايا مرسي عشقمو افريدي  

همه چیز گرووون شده خواهرررر...ماشین از همه بدتره😩😢بنده خدا دوستم طلاهاشوفروخت وکلی این در اوندر زد بتونن ماشین صفر بخرن مث اینکه خیلی گرون شد مجبور شدن دست دو بخرن😐خدارحم کنه بهمون

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)