2737
2734
عنوان

همه مامانهائی که کوچولوی متولد 85 دارن بیان با هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 752565 بازدید | 19720 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان سارا عزیز من با کتابهای الفبا- اسباب بازیهای مختلف و فیلمهای آموزشی باهاش کار کردم خیلی زود جواب میده .بچه ها تشنه آموزش هستند و اگه براشون وقت بزارید خیلی زود جواب میده اگه این روزها بگذره دیگه هیچ وقت نمیتونید برشون گردونید
2731
من و رهام هم سلام داریم به مامانا و بچه های 85
اگه حوصله داشتید به وب ما سر بزنید. خوشحال می شیم.
راستی مامانهایی که با وجود بچه 85 دوباره حامله شدید می شه بگید اصلاً چی شد که تصمیم به بارداری گرفتید. من که اصلاً تصورش رو هم نمی تونم بکنم. می خوام بدونم من خیلی کم حوصله و بی تحملم یا پسرم خیلی انرژی بر و شیطون هست که حتی فکر بچه دوم رو هم نمی تونم بکنم.
2740
مینا جون به جمع ما خوش اومدی. عزیزم شرایط افراد فرق می کنه ما چون ایران زندگی نمی کنیم دلم نمی خواست بچم تنها باشه و صدردرصد تصمیم داشتم دومی رو بیارم برای همین گذاشتم زود بیاد تا با هم بزرگ شن و الان خدا روشکر خیلی راضیم
رهام جون متولد چه ماهیه؟چیکارا میکنه؟
مینا جون من اصلا قصد بارداری نداشتم برای همیشه کلی هم با شوشو در مورد مزایای تک فرزندی صحبت می کردم که هیش وخ به بچه دوم فک نکنه اما خدای مهربون سورپریزمون کرد الان پریای من یک سال و دو ماهشه :)
خیلی خیلی هم خوشحالم بماند که چه سختیهای داشت
ماریا جون سلام ببخشید دیر جوابتو دادم چندروزی مسافرت بودم دسترسی به اینترنت هم نداشتم هنوز جنسیت رو نمیدونم ولی دکترم میگه 90%دختره البته 2بار برای اطمینان ازسلامت جنین سونورفتم که هیچکدام جنسیت رونگفتن
2706