2737
2739

من ۲۷ سالمه تا حالا به هیچکدوم از خواستگارام علاقه مند نشدم . دلم یه زندگی دونفره میخواد. یه زندگی آروم و بی جنجال  باور کنید پرتوقع نیستم فقط یکیو میخوام که شبیه خودم باشه. یه آدم معمولی و مهربون اهل محبت کردن و دور از خیانت با تحصیلات معمولی با یه شغل معمولی ای خدا چرا حس علاقه تو من نسبت به هیچکس به وجود نیومده؟  اهل دوست پسر داشتن هم نیستم ینی کلا تو خانوادمون از این مسائل نداریم.  تمام خواستگارام سنتی بودن هیچ کدومشون به دلم ننشستن‌ کسی مثل من اینجا هست؟

عزیزم ان شاالله زود همونی که توی دلته بشه

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ولي يكي به دلم نشسته نميدونم ميشه يانه

ان شاالله به صلاحته بشه

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2740

فقط حتما راجع به خانواده پسر هم قبلش تحقیق کنین اگر دیدین پسره پشتتون داره برین جلو وگرنه خدافظ 

چون نصف بحثا زیر سر همین خانواده هاس خوب باشن چه بهتر نبودنم لااقل مرد پشتتون باشه 

این میشه تضمین که استارت ارامش اولیه رو زدین