2752
2734
عنوان

بغضم گرفته دارم گریه میکنم😔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 39 پست
چرا از،شیر نمیگیری ۱۸ ماهش شده میتونی بگیری

گفتم دو روز دیگه واکسن داره بزنم بعد بگیرم 

خدایا شکرت❤️ الهی رضاً برضائک...دختر نازم 😍😘 تمام قلبم تک تک ضربان عاشقانه آن فدای چشمان تو که تمام هستی و جانم شده ای ❤️😍💋

الان که فصل بهاره از شیر بگیر،

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وزنش چقده؟

آخرین بار ۱۰ و نیم بود 

خدایا شکرت❤️ الهی رضاً برضائک...دختر نازم 😍😘 تمام قلبم تک تک ضربان عاشقانه آن فدای چشمان تو که تمام هستی و جانم شده ای ❤️😍💋
الان که فصل بهاره از شیر بگیر،

چند روز دیگه واکسن داره بزنم بعد حتما میگیرم ، میگم واکسنش رو زدم چند روز بعدش میتونم بگیرم؟

2731
آخرین بار ۱۰ و نیم بود 

خب خیلی خوبه ک 

مهم همینه دیگ

چکاپ بردیش ک ببینی کمبود ویتامین نداشته باشه؟؟؟؟اگ نداره ک چرا الکی غصه میخوری وزنش خوبه همین بسه

دختر من ۱۵ ماهشه ۸ونیم کیلوعه با این ک غذا هم خوب میخوره ولی همیشه کمبود وزن داره

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
چند روز دیگه واکسن داره بزنم بعد حتما میگیرم ، میگم واکسنش رو زدم چند روز بعدش میتونم بگیرم؟

واکسن ۱۸ ماهگی برای دخترمن خیلی سخت بود.

یک هفته بعدش بگیر

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
خب خیلی خوبه ک  مهم همینه دیگ چکاپ بردیش ک ببینی کمبود ویتامین نداشته باشه؟؟؟؟اگ نداره ک چرا ...

چکاپ نبردم آزمایش خون میگیرن؟ حتما مثل دختر من زیاد تحرک داره 

چکاپ نبردم آزمایش خون میگیرن؟ حتما مثل دختر من زیاد تحرک داره 

اره خون و ادرار و مدفوع همه رو میگیرن چک میکنن ک کمبود نداشته باشه

چکاپ واجبه زیر ی سالگی باید میبردی الان ببر حتما

اره خیلی تحرک داره از ۹ ماهگی کامل راه رفته اصلا ی جا بند نمیشه خیلی شیطونه

اره خون و ادرار و مدفوع همه رو میگیرن چک میکنن ک کمبود نداشته باشه چکاپ واجبه زیر ی سالگی باید میبر ...

دختر منم همینه ، فقط موقع خواب دراز کشیدس ، دلم نمیاد ببرم واقعا؟

دختر منم همینه ، فقط موقع خواب دراز کشیدس ، دلم نمیاد ببرم واقعا؟

دقیقا اینم😁

اره ببین نوه ی خاهرم از اول زیاد مریض میشد و وزن نمیگرفت 

بعد. ی سالگی اسهال و اینا گرفت و اب بدنش خشک شد الان ۲ماهونیم بود بیمارستان بستری بود دکترا نمیفهمیدن چشه دیروز مرخصش کردن ولی باز حالش خوب نیس اصلا چشاشو باز نمیکنه

دکترا ازمایش گرفتن گفتن ویتامیناش و گلبول سفید خونش خیلی پایینه 

توام حتما ببر ازمایش واقعا واجبه بخدا هرچقد بگم واجبه کم گفتم

خدا نکنه مشگلی داشته باشه ولی ببرش مطمئن شو