2752
2734
عنوان

خیلی زشته

137 بازدید | 22 پست

ولی دعا میکنم مادرشوهرم زودتر بمیره برم سر قبرش بگم خدا لعنتت کنه نمیبخشمت

بلاهایی سرم آورد از بس اعصاب خوردی برام درست کرد افسردگی شدید گرفتم داروی اعصاب میخوردم به فکر خودکشی بودم ک چجور عملیش کنم منکه بدنم هیچ مشکلی نداشت قند گرفتم وازاونور ناباروری تنبلی تخمدان 

از بس دق مرگم کرد بدنم کاملا بهم ریخت از بس داروی هورمونی خوردم بدنم بهم ریخته

امیدوارم مرگ دخترش ونوه اش رو به چشم ببینه که هم دخترش هم خودش منو بدبخت کردن به خاک سیاه نشوندن وآرزوی بچه دا شدنو ازمن گرفت 

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله چطور منو توحسرت گذاشت دختر خودشم ک همه تنها زیر سر اونه مرگ. بچشو ببینه که بفهمه چقدر سخته  ...

خیلی نفرین سنگینی کردی به هر حال

خدا به دلت آرامش بده 😇😢

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
یعنی دراین حددددد که حاظری مرگ نوه اشو ببینی😐 هیییچ وقت حاضربه مرگ بدترین دشمنم هم نبودم یکم دلتو ا ...

نمیتونم بخدا خیلی سخته مشکلاتم یکی دوتا نیست میدونی بخاطر ناباروری چقدر حرف می‌شنوم خیلی وقته هیچ جا نمیرم من گناه ندارم؟ 

اون دخت بی‌شعور فقط حق مادر بودن داره پس من چی

میدونی قند از فکر مشغول و تغذیه ناسالم میاد..

فکرتو آزاد کن پیاده دوی و ورزش کن تغذیتو رعایت کن خوب میشی ان شاءالله

تنبلی تخمدان هم با اصلاح سبک زندگی و تحرک قابل درمانه 

روغن مالی شکم با روغن زیتون هم خوبه

اگه کیست نداری بادکش گرم زیر شکمت انجام بده مواظب باش نسوزی

میدونی قند از فکر مشغول و تغذیه ناسالم میاد.. فکرتو آزاد کن پیاده دوی و ورزش کن تغذیتو رعایت کن خوب ...

آره عزیزم افسردگی شدید دارم بیشتر روزا خوابم خیلی کم جا میرم از زندگی خیلی عقب افتادم😔😔😔😔😔

نمیتونم بخدا خیلی سخته مشکلاتم یکی دوتا نیست میدونی بخاطر ناباروری چقدر حرف می‌شنوم خیلی وقته هیچ جا ...

نمیدونم چقدر درد ورنج کشیدی پس نمیتونم کامل درکت کنم اما برات بهترینهارو آرزو میکنم... شاید اگر دلتو ازکینه صاف کنی خداهم به دلت نگاه کنه وخواسته قلبیتو برآورده کنه

نمیدونم چقدر درد ورنج کشیدی پس نمیتونم کامل درکت کنم اما برات بهترینهارو آرزو میکنم... شاید اگر دلتو ...

دلم ک باهاشون صاف نمیشه ابدا 

ولی هرچی می‌سپارم بخدا میبینم هر روز بهتر و سرحال تر میشن و من زندگیم بدتر میشه واقعا خدا کی میخواد جوابشونو بده