2737
2739

خدا بهت ی دختر میده.خالم داره 😆

ببین چه قشنگ تعبیر کردم😎

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوابت برعکسه بچت پسره

الکسیس سانچزه  بازیکن فوتباله   کاربیمو شوهرم ساخته اسم بازیکن محبوبشو بخوره تو سرش گذاشت نام کاربیم بنده خدا گفت بعداً خودت عوض کن حالا عوض نمیشه    حالا همه با هم یک صدا بگین الکسیس سانچز الکسیس سانچز هوراااا 
خوابت برعکسه بچت پسره

ولی ی بار قبل این که بدونم باردارم خواب دیدم پسر دارم یبار هم مامانم گفت خوابم دیدم دستبند بستم تو دستت

پسرم جونمی،دنیامی، همه کسی  

ایشالا اونی که دلت میخواد بشه با سلامتی کامل 

الکسیس سانچزه  بازیکن فوتباله   کاربیمو شوهرم ساخته اسم بازیکن محبوبشو بخوره تو سرش گذاشت نام کاربیم بنده خدا گفت بعداً خودت عوض کن حالا عوض نمیشه    حالا همه با هم یک صدا بگین الکسیس سانچز الکسیس سانچز هوراااا 
2740
ولی همه مگن پسره ان تی هم رفتم گفت زوده

منم همينجوري گفتم 

اخه مامان من وقتي خواهرمو باردار بود خواب مشابه خواب شمارو ديده بود 

همه ميگفتن پسره بچه اما دختر شد 

منم رو اون حساب گفتم

ایشالله ممنون که اومدی 

عزیزمی خواهر گلم من تازه واردم راه گم کرده بودم خخح

2706