2737
2739

سلام میشه ادرس جاهای دیدنی و گردشی شهرتون رو معرفی کنید 

هتل یا سوییت خوب هم معرفی کنید لطفا 

خیر ببینید 

خدایا منو تمامی دوستان نی نی سایتی رو به ارزوهامون برسون امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ما تو خود قائمشهر جایی نمیریم چون اصالتا مال شهرای کناریشیم میریم وطن...اما روستاهای اطرافش قشنگن بیشترشون...مثلا روستای سید ابوصالح، روستای واسکس، روستاهای جاده نظامی...ی پارکم داره وسطای خیابون ساری، تو سراج کلا روستای لموک هم پارک ساحلی داره و پیست اسب و... خوبه، بعد میدان جانبازانه اونجا سوال کن پارک سراج کلا میگن بهت...ارطه هم گردشگریه بین ساری و قائمشهره ...

2731

برای اقامت شبانه نمیدونم قائمشهر کجا داره، برای اقامت شبانه بهت لفورو پیشنهاد میکنم سد لفور تو شیرگاه خیلی بکر و قشنگه آلاچیقاشو برای شبم میدن واس اقامت خیلی هم ارزونترر از هتله و همینطور  تجربه جالبیه..این در واقع سوادکوه شمالیه نزدیک قائمشهره 

ممنونم دوستای گلم بازم اگه میشه راهنمایی کنید 

کدوم شهر قشنگ تره؟؟

تعریف قایم شهرو خیلی شنیدم اما تا بحال نرفتم 

لطفا هر چی میدونید بگید یه دنیا ممنون

خدایا منو تمامی دوستان نی نی سایتی رو به ارزوهامون برسون امین
ممنونم دوستای گلم بازم اگه میشه راهنمایی کنید  کدوم شهر قشنگ تره؟؟ تعریف قایم شهرو خیلی شنیدم ...

تعریفاش الکیه😄چیزی نداره،دریا هم نداره

کلا یه شهر کارگریه

میرفتین رامسر یا سمت گیلان

برین بابل یا ساری بهتره اقلا یه شهربازی یا دریا داره

نزدیکم هستن به قائمشهر

من خونه اقوام شوهرم اونجاست هربار میگه بریم عزا میگیرم

2740

تو خود قائمشهر راستش هتل ندیدم معمولا تو بزرگراه بین ساری قائمشهر داره هتلای لوکس مث نوید یا جاده بابل توت فرنگی...اما ی بار تصادفی تو مرکز شهر ی مهمانپذیر دیدم وسططط شهره دقیقا روبروی حسینیه ثارالله...

تعریفاش الکیه😄چیزی نداره،دریا هم نداره کلا یه شهر کارگریه میرفتین رامسر یا سمت گیلان برین بابل ی ...

حق با این خانومه البته شهر کارگری نیست، هرچند شهر پرتراکم و کوچیکیه بهشم اصلا نمیرسن برخلاف شهرای اطراف ، سوادکوه خییییلی قشنگتره و بکره البته، ک نزدیکم هس ب قائمشهر...خلاصه هرچی هست اطراف شهره تو روستاها

حق با این خانومه البته شهر کارگری نیست، هرچند شهر پرتراکم و کوچیکیه بهشم اصلا نمیرسن برخلاف شهرای اط ...

چرا عزیزم کارگریه دیگه

نساجی مازندران اونجاس

کل شهرک نساجی خونه های کارگری اونجاست

کلا جای قشنگی نیست آدمای سطح بالام اونجا نمیرن 

واسه همینه همه چیشم خیلی ارزونه

حالا قدیما بهش میگفتن شاهی و معروف بود ولی از بعد انقلاب دیگه بنظرم بدترین شهر شماله

من هربار میرم سردردم میگیرم☹️دریام نداره

شماله و دریاش