2733
2734
عنوان

تو دانشگاه رل زدم کات کردیم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 56 پست
نه ولی مسلما میزنم اما بیشتر سر بینمک بازی دوستاش میخوام فراموش شه تا منو میبینن بلند اسم رفیقشون ...

به رفتار خودت بستگی داره. تو تعیین میکنی که اونا خودشونو جمع کنن یا نه

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
بیخیال باش و یه همکلاسی ببینش و به چشم دشمن و اکس نبینش عادیه همه که قرار نیست تا اخر باهم بمونن

اخه اگر‌یهو عاشق کسی شم و اینا بگن این با فلانی بوده چی🥲

🤍🌙Un diavolo sotto le spoglie di un angel

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یادشون که میره چون اصولا دانشگاه اونقدر وسعت داره و از این اتفاق ها درشون رخ میده که به ثانیه نکشیده موضوع دیگه ای برای صحبت پیدا میکنن 

اما برای خودتون میگم... این چیز ها در یه مکان آموزشی درست نیست

بی انصافیه بدونِ خداحافظی رفتن... خدانگهدار.. :/
2731

انقدر تو دانشگاه این داستان ها هیت هفته بعدی موضوع جدید هست

چرا اصلا باید قایم میکرده با شما دوسته

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
2706