2733
2734

سلام

من اگه خدا بخواد هفته آینده زایمان میکنم

در مورد نگهداری از نوراد چیز زیادی نمیدونم

مثلا هر چند وقت و چقدر بهش شیر بدم؟

هر چند وقت ببرمش حموم؟

و اینجور چیزایی که مربوط به مراقبت از نوزاده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اولش هر دو ساعت شیرش بده. حتمااا عاروقشو بگیر.

حموم هر هفته دو بار کفایت میکنه.

ولی بعد هر بار پی پی کردن حتما بشورش.

از اول سعی کن شوهرتو توی کارها شریک کنی ک عادت کنه.

ی تایمی در روز رو ب استراحت خودت اختصاص بده حتماااا.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
اولش هر دو ساعت شیرش بده. حتمااا عاروقشو بگیر. حموم هر هفته دو بار کفایت میکنه. ولی بعد هر بار ...

بعد از جیشم بشوریم دیگه؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2738
اولش خوب میخوابه ولی وقتی وارده دوماه شد دل درداش شروع میشه شکمش ماساژ بده خودت هم حتما رعایت غذایی ...

چه چیزایی رو باید رعایت کنم؟

راستش خودم مطالعه کردما ولی خب میخوام از تجربه بقیه هم استفاده کنم

هروقت که دلش شیر خواست بهش بده 

اصلا نگو الان بهش دادم تا دوساعت دیگه نباید شیر  بخوره 

هروقت خواست شیر بده

حمامم تو هفته دوبار بهش بده 

اینارو یه دکتر خیلی خوب به من گفتا

بینیش و حتما تمیز کن با پوار بینی

بعد شیر دادن حتما حتما اروغشو بگیر 

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

الان هر کس میاد یه چیز میگه گیج میشی...

ولی در کل واسه گشنگی نینی خودش بهت میفهمونه...

اگه خواستی شیر خشک بدی که شروعش سه روز اول با وعده ای ۳۰ تاست که هر چقدر اشتهاش می کشه میدی میخوره... اگرم شیر خودته که هر بار گریه کنه میتوتی شیر بدی ولی مقدارش مشخص نیست...

روزای اول همه اش خوابه و شاید شب اول حتی واسه شیر گریه نکنه. نباید بذاری بیش از دو ساعت بدون شیر بمونه.

پوشکش رو هر یک ساعت یه بار چک می کنی روزای اول مکنیوم سیاه دفع می کنه... بعدش آروم آروم دستت میاد که باید چند ساعت یه بار عوضش کنی...

حموم کردنشم روزی یه بار در حد آب تنی کردن کافیه... چون پوستشون حساسه و به چربی طبیعی پوستشون نیاز دارن...

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم
2706