2752
2734
عنوان

در مورد نوزاد تازه بدنیا اومده راهنمایی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 4906 بازدید | 57 پست
خودم از کی میتونم رژیم شیردهی بگیرم؟

من خودم ک شیر ندادم.

ولی اگه میخایتم‌شیر بدم، از همون اول میرفتم‌تحت نظر ک چ چیزایی بخورم ک هم وزنم بیاد پایین و هم برای بچه ضرر نباشه..

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میخوام هم خودم شیر بدم و هم شیر خشک اخه‌ شاغلم میخوام از اول عادت‌کنه چجوری باید تنظیم کنم؟

خیلی سخته. ممکنه شیر خودتو دیگه نگیره هااا...

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

منم دوره بارداری رژیم دکتر کرمانی رو رعایت میکردم

حالا برای شیردهی هم میخوام رژیم داشته باشم که زود وزنم بیاد پایین

ولی شیر خشک هم باید بدم چون زود میخوام برگردم سرکار

2731
بعد از جیشم بشوریم دیگه؟

من نیکان و پیش یه دکتر خیلی عالی میبردم تهران گفت پسر و بلد از هر سه بار جیش بشور چون پوستش خیلی خشک میشه حتی میگفت پی پی که میکنه هردفعه با صابون نشورید 

اما دختره ۱ بار درمیون جیش میکنه بشور

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
چجوری تنظیم کنم هم شیر خودمو بخوره هم شیر خشک؟؟

ببین روزای اول در روز دو دفعه شیر خشک بده ۵ دفعه شیر خودت یعنی بزار شیر خودت رو بیشتر بخوره ولی قبل از خوابوندن شیر خشک بده چون قویِ بچه دو ساعت راحت میخوابه بعد به مرور چون شاغلی دفعات شیر خشک رو تو روز بیشتر کن یعنی تا زمانی که میدونی سرکاری ولی بعدش شیر خودت و موقع شب خوابیدن هم حتما شیر خودت رو بده خودش عادت میکنه زمان بندی نمیخواد روز سرکاری شیر خشک از سر کار میای شیر خودت فقط زمانِ مرخصی یه وعده شیر خشک یه وعده خودت

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣
اخه شنیدم با قاشق بدی بهتره تا شیشه شیر اینجوری هر دوتاش رو میخوره

من ب برادرزادم با قاشق و قطره چکان شیر دادم

اینقدددددد سخته.خیلییی باید مواظب باشی نپره تو گلوش. تازه اصلا سیر نمیشن با قاشق...

خلاصه شدنیه. ولی سخته.‌ی ادم با حوصله میخاد...

من نیکان و پیش یه دکتر خیلی عالی میبردم تهران گفت پسر و بلد از هر سه بار جیش بشور چون پوستش خیلی خشک ...

صابون که نه خشک میشه پوستش فکر کنم. باشه مرسی گفتی😍

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
به تنظیم ریتم خوابش خیلی خیلی کمک می کنه.

اخه کلا چربی پوستش از بین میره خصوصا اون اوایل اونطوری ک من مطالعه کردم هفته ای دوبار کافیه و بعد چند ماه دوروز درمیون

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  
اخه شنیدم با قاشق بدی بهتره تا شیشه شیر اینجوری هر دوتاش رو میخوره

من خودم ندارم ولی بچه زیاد بزرگ کردم والله ما با شیشه دادیم هم شیر مادرش رو میخورد روزای اول بیشتر شیر خودت رو بده موقع خواب شیر خشک بهتره ولی بعد از ۶ ماه بدقلق میشن فقط موقع خواب شیر مادر میخورن بقیه اش شیر خشک میخورن

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣