2733
2739
عنوان

معرفی آرایشگاه عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 1726093 بازدید | 41496 پست
سلام دوستان منم برای ارایش عروس پیش میناجون سالن آندو توی میدان هروی - ساقدوش کارشون خیلی زیبا و خاص بود با اون که تبلیغات خاصی ندارند به نظر منم ار این ارایشگاهای که فقط اسم در اوردن بهترن البته با دیدن من دختر خاله ام برای عروسی رفتن اینجا که خیلی عالی شده بود و نامزدی با اینکه رفته بود گیوا ولی عروسی خییلی خییلی بهتر بود قابل مقایسه نبود البته خودم دیگه ازاونجا دور شدم فقط برای کارای رنگ میرم پیششون حتما بهتون پشینهاد میدم بریم و با خدماتششون اشنا بشین تلفن 26322050

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سودا جان من از سالن هاینا تو فردوس غرب خیلی راضیم چندتا آرایشگر داره که همشون دوره دیده از دبی هستن و کارشون خیلی خوبه عروس کارشون هم هوریا جان که فکر کنم میگفت 12 سال تو دبی سابقه داره اینم شماره سالن 44157608-9
زندگی مثل پیانو است, دکمه سیاه برای غم و دکمه سفید برای شادی, اما زمانی می توانی آهنگ قشنگی بنوازی که دکمه های سفید و سیاه را با هم فشار دهی.

دوستان عروسی من مرداده میشه یه آرایشگاه خوب سمت شمال تهران بهم معرفی کنید

آرایش لایت اصلا بهم نمیاد و دوست دارم خیلی خیلی تغییر کنم

ممنون میشم کمکم کنید و یه آرایشگاه خوب بهم معرفی کنید🌹🌹

2740

دوستای گلم جشن عروسی ما هفته ی گذشته تو سالن آندو  بود. مشاور خانم امیری  بهم گفته بود که ساعت 8/5صبح آرایشگاه باشم.من با تصور اینکه 8/5صبح همه خواب آلود باشن رفتم.اما همه ی کادر مینا جون پر از انرژی بودن و جو خیلی خوبی تو سالن بود .تا اومدم کار شینیونم شروع شد همه چیز عالی پیش رفت .

سحر جون  جون همون مدلی که برای شینیون برده بوده رو برام درست کرد و در تمام مدت نظرم رو پرسید.بعد از کار موهام میکاپ کارم  شروع به آرایش کرد و ایشون هم باب میل عروس ها کار میکردن.اما من بهشون گفتم هر مدل آرایشی که فکر میکنن بهم میاد رو انجام بدن. ایشون هم بسیار عالی و تمیز کار کردند.یک آرایش شیک و زیبا بود. و تا آخر شب هیچ بهم خوردگی در شینیون و آرایش من دیده نمیشد امیدوارم که بهتون کمکی کرده باشم اینم شمارشون 26322050

سلام دوستان خوبم

من خودم عروس ارایشگاه گل بودم تو یوسف آباد با فهمیه

راستش وقت نمیکردم بیام نظر بزارم

اما خواهر همسرم گفت اگر انقدر راضی هستی چرا نمیگی

واقعا عالی بود

اصلا ارایش من تکون نخورد حتی رژم کم هم نشده بود

خود فهمیه هم خیلی مهربون و ارومه

من يه ميكاپ كار خوب ميشناسم كه قيمتش خيييلي مناسبه و خيلي حرفه ايه واسه عروسيم رفتم و بعدش مشتري داعميشون شدم سالنشون خيلي معموليه واسه همين قيمتاشون پايينه ولي موادشون همه مك بود و استي لودر ......ميكاپ كارشون زهره س اينجوري كه فهميدم اصلا نياز مالي نداره هم طراح و نقاش و خوشنويسه هم گريمور و به خاطر دلش كار ميكنه من واسه عروسيم ٧٠٠دادم كه البته ديدم اگه كسي نداشته باشه كمتر هم ميگيرن واقعا تو اين زمونه كيميان اينارو نوشتم اگه كسي مشكل مالي داشت و شيكي سالن براش مهم تبود منو دعا كنه واسه مراسم هايي هم كه ميرم ١٠٠ميدم با گريم و موندگاري عالي

2706