2737
2734
عنوان

ی سوال

385 بازدید | 38 پست

خانواده و فامیلای شوهر من ی عادت بدی دارن و اونم اینکه تو جمع ها مدام شوخیای +18میکنن و کلا میرن تو جزئیات من خیلی بدم میاد از این عادتشون بارهام ب شوهرم اعتراض کردم و ب مادرشم گفتم حتی وقتی این حرفا رو میزنن گاهی ب شوهرم میگم و جمعشونو ترک میکنیم اما کار همیششونه من واقعا خجالت میکشم از حرفاشون،حالا ب نظر شما چیکار کنم ک از این مشکل خلاص شم؟مثلا خودم فک میکنم دفعه ی بعد ب نشانه ی اعتراض هنذفری بذارم تو گوشم کلا شده معضلی

بزرگترین دشمن زنان خود زنان هستند  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

كاري لازم نيست بكني 

همينكه دست شوهرتو بگيري جمع و ترك كني كافيه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740

جلو همشون سری به نشانه تاسف تکون بده و بگو خجالتم نمیکشن 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

منم پیش اومده فقط خودمو میزنم ب نشنیدن و سرگرم ی چیز دیگه میشم مثلا گوشیمو برمیدارم یا با بچم درگیرم....حالا خوبه شوهرت باهات پامیشه خاهر جان 

مهاجرت...شده همه دغدغه من.....اگه اطلاعاتی دارین بگین بهم   

بقبه رو نميتوني عوض كني ، اگر يه فرد خاص بود شايد ولي همه اينجورين، همون هندزفري بزار نخند به شوخياشون، شايد جلو تو راعيت كنن

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2706