2737
2734

فک‌کنم همچین قسمتی ام باید اضاف کنن برا ما بی بازدیداا😉😉😉😉😉😉

خوشبختی یعنی داشتن بهترین همسر دنیا و زیباترین ثمره عشقمون.همسر عزیزم و پسر عزیزتر از جانم دوستتون دارم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تاپیکای منم هستن :| خدایی تاپیکم درباره طلاق مفید تر از عکسبازیاست حداقلللللل

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.

یعنی الان تاپیک‌زدم یک‌نفرممم نیومد😓😓😓 یعنی‌اومدن ولی روحشون تو تاپیک میچرخه

خوشبختی یعنی داشتن بهترین همسر دنیا و زیباترین ثمره عشقمون.همسر عزیزم و پسر عزیزتر از جانم دوستتون دارم😍😍

2738

من یبار یه
  تاپیک زدم 

در مورد کیست تخمدان بعد یه هفته ۱۵ بازدید خورد فقط😆

یکی به «چایی» بگه بابا دلبریتو یکم کمترش کن، آخه نوشیدنی انقد خوب! انقد خستگی در کن! انقد همه کاره؟ تو ختم، عروسی، سفر، تفریح همه جا پایست، آخه انقد بامرام داریم اصن؟؟

تاپیکا منم همینه 

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
2706