2733
2739
عنوان

خانوما بیاین راهنمایی(مادر شوهر)

294 بازدید | 20 پست

سلام

من ی مشکلی با مادر شوهرم دارم و اون اینه

که هر وقت ی وسیله واسه خونش میخره از من پنهون میکنه تا برم خونش یهویی ببینم و تا ده بار نگم مبارکه ول نمیکنه از بس ازش تعریف میکنه.

مثلا چند روز پیش لوسترخریدن من چند مرتبه زنگ زدم احوالپرسی کمر درد داشت جواب نداد اخر شب پیام داد زنگ زدی دکتر بودم.در صورتی که دیروز که خونشون بودیم تو حرفاش لو داد همون شب لوستر خریدن

اخه به حال من چه فرق میکنه این چی بخره؟

در صورتی که من هر چی واسه خونم میخرم میاد خونم میبینه انگار نه انگار.اصلا به روش نمیاره

چه کنم بنظرتون چرا این مدلیه؟؟از رفتاراش متنفرم

خدایا!!!! اندکی نفهمی عطا کن تا راحت زندگی کنیم مردیم از بس فهمیدیم و به روی خودمان نیاوردیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

احتمال هست بعد از مطب رفتن خرید . کلا چیزی خرید خودتو خوشحال نشون بده بین حرفات بگو من از اینکه کسی پیشرفت کنه شاد میشم روزی هر کس نعیین شده است و ازین حرفا که متوجه بشه افکارت چیه

خب شما هم تبریک نگو 

نمیشه اینقدر میگن ازش که نگو..تازه قبمتم میگن که5 تومن خریدیم پولشم خوبه☺

خدایا!!!! اندکی نفهمی عطا کن تا راحت زندگی کنیم مردیم از بس فهمیدیم و به روی خودمان نیاوردیم.
2738
احتمال هست بعد از مطب رفتن خرید . کلا چیزی خرید خودتو خوشحال نشون بده بین حرفات بگو من از اینکه کسی ...

فکر خوبیه

ولی دکتر نرفتن..مطمین شدم

از حسودیشه عزیزم به روی خودت نیار منم دقیقا مشکل شمارو دارم چیزایی که میخرم چشمشون بر نمیداره 

اونوقت شما تبریک میگی

تبریک بگو .بعد بگو از اینا من قیمت کردم خیلی ارزونتر بود .بهتون انداختن .کلا هر چی خریدن بگید بهتون انداختن .یا مثلا بگید دست دومه ؟یا بگید من فکر کردم دست دومه .

(یکم بدجنس دارم میشم مگه نه )

من نمیتونم شخصیتمو مثل اون کنم، اره تبریک میگم تا بفهمه این جور چیزا داشتن و نداشتنش برام مهم نیست

منم تبریک میگم.اونوقت من ی اباژور خریدم واسه خونم عکسشو تو گوشیم نشونش دادم هیچی نگفت..گفتم زودتر نشونش بدم نگه تا دید من خریدم رفته ی چیز خریده...افکارش این مدلیه متاسفانه

تبریک بگو .بعد بگو از اینا من قیمت کردم خیلی ارزونتر بود .بهتون انداختن .کلا هر چی خریدن بگید بهتون ...

خخخخخ بگم که دوساعت ادرس جایی که خریده رو میگه تا ثابت کنه

2706