2737
2739
سلام،من هفته 15 بارداری هستم.هفته 12 رفتم سونو دکتر گفت جفت کاملا دهانه رحم رو پوشونده،گفت باید تا یکی دو ماه دیگه مراقبت کن خودش میره بالا.ولی نگفت استراحت مطلق،با اینکه خودم ازش پرسیدم گفت نه،فقط فشار نیار.الانم که هفته 15 هستم و دو هفته دیگه میرم سونو. نگرانم خیلی!!! خونمون 8 تا پله داره و توالت فرنگیمون بالاست روزی 20 بار میرمو میام،وکار خونه فقط آشپزی میکنم،نگرانم نگران

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان.من هفته 15 بارداریمم.دوهفته پیش که سنو دادم همه چیم خوب بود و جفتمم سر جاش بود.تا هفته پیش که لکه بینی و خونریزی داشتم.اولش نصف روز خونریزی و بعدشم دو روز لکه بینی کمرنگ...دکترم گف نزدیکی ممنوع و شیاف پروژسترون و استراحت بهم داد.اما من خیلی نگران شدم چون سر بچه اولم خیلی راحت بودم و بطور مداوم هم نزدیکی داشتم اما مشکلی نداشتم...البته دکترم گف ممکنه ضربه خورده باشه به شکمت...
سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2731
2738
من خونم طبقه چهارم شاغلم هستم مجبورم هرروز بیام و برم نمیدونم چیکارکنم نگرانم. البته هر طبقه که میرم پنج مین میشینم تندم بالا نمیرم اما باز میترسم
شفای فرشته مهربونیام رو که نگرفتم میشه حالا برای شادیش صلوات بفرستید!!!!!!!!!!!!
سلام.من هفته ۱۶بارداری ام چند روز پیش رفام سونو گفت جفتت خیلی پایینه کاملا دهانه رحم رو پوشونده خیلی نگرانم...به نظرتون اگ استراحت مطلق داشته باشم تا هفته بیست میره بالا؟؟

سلام من هفته هشتم گفتن جفت پایینه کمر درد شدید گرفتم دور جنین هم کمی خون بوده خیلی نگرانم انقد گریه کردم از ترس،، تا کی این خطر رفع میشه،، شماها با کمردرد چیکار کردید،، خطر سقط هست خطرناکه! ؟؟ 

سلام من هفته هشتم گفتن جفت پایینه کمر درد شدید گرفتم دور جنین هم کمی خون بوده خیلی نگرانم انقد گریه ...

سلام حتما حتما استراحت مطلق داشته باش فقط واسه دستشویی رفتن و غذاخوردن از جات پاشو.توالت فرنگی استفاده کنو نزدیکی نکن.دکترت بهت شیاف نداده؟باید هم آمپول هم شیاف بده که هماتوم ازبین بره و واسه بالا رفتن جفت هم استراحت تنها راه چاره س.من بخاطر نداشتن استراحت بچه مو ازدست دادم و زایمان زودرس کردم.اگر فقط یه کم استراحت میکردم جفتم می‌رفت بالا.مهمترین دلیل سقط و زایمان زودرس همین استرس لعنتیه سعی کن آروم باشی و مثبت فکرکنی.مطمئن باش با استراحت خیلی زود جفتت میره بالا و هماتومت ازبین میره

سلام منم الان دقیقا تو همین وضعیتم خیلی سخته

سلام عزیزم انشالله که خداخودش کمکت کنه.باورکن جفت پایین خیلی راحت با استراحت بالا میره دوست من چند ماه پیش همین وضعیت رو داشت فقط حدود دوماه مطلق استراحت کرد و جفتش کامل رفت بالا الان خداروشکر بچه ش دنیا اومده خداخودش به هممون کمک کنه.منم الان استراحت مطلقم بارداری دوممه.خداروشکر مشکلی ندارم اما احتیاط میکنم و استراحت میکنم.بااینکه خیلی سخته ولی مجبورشدم بیام خونه مادرم والان  چندوقته هفته ای یکبار همسرم رو میبینم.واقعا سخته اما انشالله خداخودش پاداش این زحمتها و سختیهامونو بده

2706