2737
2739

[QUOTE=92669931]سلام عزیزم انشالله که خداخودش کمکت کنه.باورکن جفت پایین خیلی راحت با استراحت بالا

سلام مهربانو جان ممنونم از دلگرمیتون، منم امروز دقیقا یکماهه که استراحت مطلقم و امیدوارم تو سونو بعدی اوضاع بهتر بشه، خدا به هممون کمک کنه نی نیها مونو بغل کنیم ایشالا 💗💗💗

سلام دوستان

من امروز سونوي هفته ١٦ رفتم

جفتم كه از اول قدامي بود، الان هم اومده پايين

من چند وقت بود كه احساس سنگيني روي دهانه ام داشتم

همش با دستم نگه ميداشتم خودمو احساس ميكرد بچه پايين اومده

من با اينكه همش تو استراحتم ولي نميدونم چي شده كه جفت پايين اومده

شياف هم استفاده ميكنم

درد پريود و درد كمر دارم 

علتش هم فكر كنم حتما از جفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان من امروز سونوي هفته ١٦ رفتم جفتم كه از اول قدامي بود، الان هم اومده پايين من چند وقت ...

منم مثل شمام، دکتر گفت جفتم پایینه، ولی منم خودم قشنگ حس میکردم انگار دوست داشتم ببخشیدا، دستمو بذارمو پایینمو فشار بدم و نگه دارم.

من متاسفانه ن ز د... هم داشتم خونمونم تقریبا بیست تا پله داره کلی اومدم و رفتم، وقتی هنوز نمیدونستم جفتم پایینه، خدا به داد هممون برسه و بچه هامونو نگه داره  

منم مثل شمام، دکتر گفت جفتم پایینه، ولی منم خودم قشنگ حس میکردم انگار دوست داشتم ببخشیدا، دستمو بذار ...

آفرين دقيقا منم هميشه دستمو ميذارم اونجا رو نگه ميدارم

همش فكر ميكنم الان ميوفته

همش يه چيزي رو دهانه ام حس ميكنم

انشالله خدا خودش كمك حال همه مون باشه و ني ني هامونو صحيح و سلامت بتونيم بغل كنيم

2728
آفرين دقيقا منم هميشه دستمو ميذارم اونجا رو نگه ميدارم همش فكر ميكنم الان ميوفته همش يه چيزي رو ده ...

سلام ، شما به سلامتی زایمان کردید؟ ادامه حاملگی مشکلی ندلشتید؟ من هم شرایطم مشابه شماست ، ممنون میشم راهنمایی کنید