2733
2739
من وارد هفته 24شدم بچهه ها تو رو خدا کمک من بعد از 3 یال و نیم شانسی حامله شدم الان که تو ماه ششم هستم از زایمان زودرس میترسم . کسی که تجربه بارداری رو داره کمکم کنه..
w35

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم تا میتونی اب بخور و برو دستشویی.لباس زیرت رو هم حتما اتو کن.ماست هم زیاد بخور.بهت قول میدم خیلی زود خوب میشی.عفونت ادراری در موارد حاد مشکل زاست.با مصرف دارو و مایعات زیاد حای نگرانی نیست
عزیزم نمی خوام بترسونمت ولی حتما جدی بگیر تورا خدا من 2 ماه پیش بچه ام را در 7 ماهگی به خاطر عدم تشخیص عفونت اداری از دست دادم اگر برات تشخیص داده حتما دارو مصرف کن استراحت کن مایعات بخصوص ویتامین سی وماست مصرف کن تا زایمان زودرس خدایی نکرده نداشته باشی کمر درد پریودی اگر گرفتی یا دل درد یا انقباض حتما برو بیمارستان مثل من سستی نکن
Lilypie Pregnancy tickers
ولی بدون تا زمانیکه دارو مصرف کنی ومرتب عفونت را چک کنی ومواظب باشی اتفاقی برات نمی افته من زمانی فهمیدم که عفونت ادرایم بسیار زیاد بود به خاطر حماقت دکترم که فکر میکرد فشار جنین بر مثانم است درد در ناحیه مثانه هنگام تخیله ادارداشتم
Lilypie Pregnancy tickers