2737
2739
عنوان

تجربه مامانای رژیم پروتئین گاوی

194 بازدید | 24 پست

پسرم دوماهشه،ازبدو تولد اسهاله،یک ماه رژیم سخت و سفت گرفتم خوب شد،چند روز پیش کیک خوردم بعدا فهمیدم تخم مرغ داشته.دوباره بچم بیقرار شدو دوروز بعدش اسهال شروع شد.دکتر بهم گفته بود تخم مرغ هم نخورم.

چقدر طول میکشه از بدن بچم پاک بشه تخم مرغ؟

عزیزم علائمش فقط اسهاله؟روزی چندبار دفع داره شل و آبکی هس؟

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم علائمش فقط اسهاله؟روزی چندبار دفع داره شل و آبکی هس؟

قابل شمارش نیست،یکی دوبار باحجم معمولی،بقیه دم به دیقه قطره ای بی اختیار میریزه،مقعدش هم میسوزه اش ولاش میشه پدرم دراومده تواین دوماه

قابل شمارش نیست،یکی دوبار باحجم معمولی،بقیه دم به دیقه قطره ای بی اختیار میریزه،مقعدش هم میسوزه اش و ...

سلام گلم نترس

دختر من به دفع خون رسیده بود

شیرخشک نمیدی بهش؟؟

😃درمان رفلاکس و حساسیت به پروتئین گاوی در تاپیک اخرم😃
2738
قابل شمارش نیست،یکی دوبار باحجم معمولی،بقیه دم به دیقه قطره ای بی اختیار میریزه،مقعدش هم میسوزه اش و ...

اگه میتونی با رژیم شیرش بده میگن بهترین شیر شیرمادره

ولی نه برای بچه‌های ما

چون چیز زیادی نمیتونیم بخوریم

دختر من اسهال شدددددید گرفت با دفع خون چون حریره بادوم بهش داده بودم من نمی‌دونستم حساسیت به پروتئین داره دیدم با شیر من دلدرد میشه ولی دوهزاریم نیفتاد😔

با بیومیل ال اف و مترونیدازول میتونی اسهالشو بند بیاری

البته مترو زیاد نده هردوازده ساعت یک سیسی

دختر من بعد از اسهال پپتی دادم دفع خون فرقی نکرد

پپتی جونیور دادم دفع خون قطع شد اما مدفوع شدیدا سبز لجنی بود با رفلاکس شدید

اچ آ که اصلا یه روز خورد گلوش از شدت رفلاکس سوخت افتاد به سرفه

قرار بود بریم برای نیوکیت که به گوشم رسید شیر بز خوبه

گلدن گات یه تومنه نتونستم بگیرم هر سه روز میخاد یه قوطی

شیر بز دارم بهش میدم با ام سی تی اویل چون یبوست زاست شدید

الان روزی سه بار دفع زرد داره کلی وزن گرفته رفلاکس تموم شد دفع بلغم نداره دلدرد نداره باور نمیکنید ولی موهاشم بالخره شروع کردن به رشد😍

راستی آ د نده و مولتی و آهن

اینا افتضاحه برا بچه های ما

من هر روز ده دقیقه میبرمش تو آفتاب کف پاها حتما باید افتاب بخوره

اگه میتونی با رژیم شیرش بده میگن بهترین شیر شیرمادره ولی نه برای بچه‌های ما چون چیز زیادی نمیتونیم ...

آد بدون اسانس میدم بخاطر رفلاکسش،شیر خودم پرچربه و بچه خوب میخوره و ماشالله توپوله،یک ماهه رژیم گرفتم خیلی سخت،سیب زمینی آبپز وخیارشور،برنج و گوشت گوسفندی،آبگوشت،مرغ،پای مرغ..این غذای منه با موز.

رفتم خونه زن داداشم کیک پخته بود بخاطرمن شیر نریخته بود ولی تخم مرغ زده بود ازون خوردم زیادم خوردم ،بعد دو روز دوباره بچم شروع کرده به اسهال،یعنی دم به دیقه دفع داره اونم خیلی کم در حد لک و قطره.

بدیش اینه که دور مقعدش افتضاح میسوزه خونش میاد.

پپتی جونیور گرفتم شیشه نمیگیره با قاشق دادم خیلی بیقرار شد،دیگه ندادم.

اگه بدونم شیر بز خوبه براش،به همسرم میگم یدونه بز بخریم جا برای نگهداشتنش داریم.

الان بخاطر رفلاکسش دارو میدم بهش.شبا کلا بیداره ،روزتاشب میخوابه

آد بدون اسانس میدم بخاطر رفلاکسش،شیر خودم پرچربه و بچه خوب میخوره و ماشالله توپوله،یک ماهه رژیم گرفت ...

گلم آد ندددددددده مگه ما که نخوردیم الان مشکلی نداریم

من خوده دکتر علنن گفت آد رفلاکس شدید میاره ندددده

نترس هیچیش نمیشه

خداروشکر که شیرت خوبه حتما بچه ی اولته؟

من شیرم ضعیف بود بچع ی سوممه شیرخشک کمکی میدام بعد دوماهم شیرمو قطع کردم

شیر بز بگیر امتحان کن

فقط کمکم باید بدی من روز اول یه قاشق اب با چندتا قطره شیر بز ریختم توش دادم تا صبحش دیدم خوبه کمکم شروع کردم

الان ۲۱۰هم میخوره با شیشه۰

۱۸۰شیر میریزم ی پیمونه اب

البته اول نصف نصف میریختم

خوبی شیر بز اینه که خودش درمان التهاب رودس 

که بچه های ماهم درگیرن

برا پوستش حتما مترو بده زود التهاب روده رو جمع میکنه 

من یه گیاه از عطاری گرفتم به زبان لری میگن سرخ گیاه

پودرررر کردم تو روغن داغ ریختم رنگش وامیشه نباید بجوشه

زدم پوستش با اون همه اسهال اصللللا نسوخت

موزم حساسیت زاست فک کنم

من هنوز تست نکردم

آد سه روز طول میکشه از بدنش بره

آد نده بعد سه روز دارو رفلاکس نده ببین فرقی میکنه یانه

من آبو عسل میدم با شیر بز که سردی نکنه

قبلشم برا رفلاکسش که با جونیور گرفته بود  ابوعسل میدادم عالی بود

آد سه روز طول میکشه از بدنش بره آد نده بعد سه روز دارو رفلاکس نده ببین فرقی میکنه یانه من آبو عسل ...

عسل برای بچه زیر یک سال مضره،آد رو تازه شروع کردم قبلا نمیدادم.شیر بز رو امتحان میکنم حتما

عسل برای بچه زیر یک سال مضره،آد رو تازه شروع کردم قبلا نمیدادم.شیر بز رو امتحان میکنم حتما

وقتی مضره که لازم نباشه

رفلاکس از سردی معدس

شیر بزم سرده

من یه قاشق میریزم تو اب گرم حل شه

یه هفته از همون ابه میری م تو شیرش زیاد نمیدم گرمیش بشه

آد سه روز طول میکشه از بدنش بره آد نده بعد سه روز دارو رفلاکس نده ببین فرقی میکنه یانه من آبو عسل ...

نه بچه دومه،بچه اولم بزرگه خیلی فاصله دادم،طفلی اولی هم ریفلاکس داشته من تازه فهمیدم،اعتصاب شیر کردتاشش ماه فقط توخواب شیر میخورد،خودش رو قوس میکرد خیلی لاغرو نحیف بود شب و روز بیقرار بود.همش تو خواب گردنش رو تکون میداد .نگو بچم ریفلاکس پنهان داشته.برا این بچمم ریفلاکس پنهانه،خوشبختانه این خوش اشتهاست تحت هر شرایطی به سینه نه نمیگه.توی این دوماه ۷بار دکتر بردمش بخاطر اسهالش،آخرشم همه داروهارو قطع کردم تا رژیم جواب داد.اونم خرابش کردم الان باز پوستش سوخته.

یعنی یه ساعت غافل میشم از بدنش فوری میسوزه

2706