2737
2734
عنوان

تجربه مامانای رژیم پروتئین گاوی

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 24 پست
نه بچه دومه،بچه اولم بزرگه خیلی فاصله دادم،طفلی اولی هم ریفلاکس داشته من تازه فهمیدم،اعتصاب شیر کردت ...

عزیزم درکت میکنم

پسر منم  الان ده سالشه همینطور بود هزارتا دکتر بردم نفهمیدن حساسیت داره بیچاره شد تا بزرگ شد

همین گیاهه رو که گفتم بگیر از عطاری 

پمادش هست تو عطاریا اسمش اکبر۱بود فک کنم

ولی فایده نداره خوده گیاهه معجزه میکنه

شب میزنی صبح خوب شده

من دستم خیلی بریده بود با چاقو زدم سه روزه خوب شد

کلا معجزس برای سوختگی همه جای بدنو زخم

الانم دو بار مترونیدازول بش بده التهاب رودش اروم بگیره اسهالش قطع بشه

اگه میترسی بگو دکتر بنویسه برات 

😃درمان رفلاکس و حساسیت به پروتئین گاوی در تاپیک اخرم😃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم درکت میکنم پسر منم  الان ده سالشه همینطور بود هزارتا دکتر بردم نفهمیدن حساسیت داره بیچار ...

خیلی داروها دکترا دادن هیچکدوم اثر نکرده,چون حساسیته نه اسهال..تنها چیزی که خوبش میکنه رژیم منه.

شما هرسه تا بچتون همینطوری آلرژی داشتن؟

شربت مترانیدازول چه ربطی به اسهال داره؟ واقعا خوب میکنه؟

😐😐😐😐😐😐😐😐بهترین درمان التهاب روده و اسهال مترونیدازوله

بچه‌های ما بخاطر حساسیت روده هاشون ملتهب میشه

من شش ماهگی یکو نیم سی سی میدادم هر دفعه

دوبار دادم خوب شد

دختر من اسهالش جوری بود انگار شیر اب باز کنی

دوروز شیرش ندادیم بعدم مترو دادیم تا بند اومد

2742
خیلی داروها دکترا دادن هیچکدوم اثر نکرده,چون حساسیته نه اسهال..تنها چیزی که خوبش میکنه رژیم منه. شم ...

منم کوتریموکسازول و سفیکسیم و پدی لاکت و او ار اس دادن فایده نداشت

دوروز لعاب برنج دادم اصلا شیر ندادم بعدم مترو دادم خوب شد

ولی اب شد بچم سر یه حریره بادوم

منم کوتریموکسازول و سفیکسیم و پدی لاکت و او ار اس دادن فایده نداشت دوروز لعاب برنج دادم اصلا شیر ند ...

خدا خفظش،کنه اینا بزرگ میشن استرس وحال بدش برا ما میمونه.دیشب تخم افتاب گردون خوردم موقع فیلم دیدن،صبح صورت بچم ریخت بیرون،دستاشو به زور نگهداشتم آخرش ازبس که چنگ میزدو میخاروند،پماد بتامتازون زدم آروم شد.

چون شیشه نمیگیره شیرخشک دادن بهش سخته،یعنی دوتا شیرخشک گرفتم باقاشق هم دادم دوتاشم دلدرد شد ندادم دیگه.مجبورم بخاطرش رژیم بگیرم،خورشت های گوشت گوسفندی میخورم.برنج مرغ و مشتقاتش رو...سیب زمینی وخیارشور.وقرص کلسی پاور و اهن و مولتی ،از امروز هم فاصله دفع هاش زیادشده،

شیربز هم هرلحظه بخوام هست میتونم بگیرم باقاشق بدم یه مدت.اگه شیشه بگیره یه مدت دیگه ازشیر میگیرمش

منم کوتریموکسازول و سفیکسیم و پدی لاکت و او ار اس دادن فایده نداشت دوروز لعاب برنج دادم اصلا شیر ند ...

چون وزن بچه خوبه،هیچ دکتری صلاح ندونست شیرمو قطع کنم.میگن وقتی خوب رشد میکنه زودتر به نتیجه میرسی

چون وزن بچه خوبه،هیچ دکتری صلاح ندونست شیرمو قطع کنم.میگن وقتی خوب رشد میکنه زودتر به نتیجه میرسی

من بخاطر اسهال شیرخشکو قطع کردم

وگرنه شیر خودمو از دوماهگی ندادم

2738
خدا خفظش،کنه اینا بزرگ میشن استرس وحال بدش برا ما میمونه.دیشب تخم افتاب گردون خوردم موقع فیلم دیدن،ص ...

چقدر سخت از ته دل دعا کردم برات خدا کمکت کنه زود خوب بشه

بچه ی دوماهه دیگه تصمیم خودشو گرفته فک نکم دیگه بتونی بهش شیشه بدی

مگه اینکه از خواب شب شروع کنی تو خواب بده

سرشیشه حتما ژله ای بگیر نرم باشه مثه سینه مادر