2737
2734
عنوان

از مرد ....

2347 بازدید | 80 پست

از مردای دی ماهی کسی هست راضی باشه اصن چی میدونین راجع بهشون ؟ چه جورین ؟ اخلاقیاتشون ؟ ابراز احساسشون ؟ توو رابطه ی عاطفی ؟ اصن تو دورو برتون یا همسر یا دوست پسر یا نامزد یا مردی که دی ماهی باشه سراغ دارین که خیلی خوب بشناسیدش ؟؟ اصن مردای خوبی هستن ؟ میدونم نسبی هست همه چی اما در مورد دی میخوام بدونم مخصوصااااا 

دی ماهی هامهربونن

برادرشوهرم وپسرم وخواهرشوهرم وعمه ی شوهرم دی ماهی هستن

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
شوهرم دی ماهی. ادم مهربون و ساده و کم حرفیه. عصبانی شدنشون ناجوره .. اهل حرف و خاله زنک بازی هم نیست ...

لجبازم هستن ؟؟؟؟ یا مغرور ؟ ابراز احساساتشون چه جوریه ؟؟اصن قلق مردی که لجبازه چیه ؟؟ از چه جور دختری یا زنی خوششون میاد سرسنگین ؟؟ یا شلوغ ؟؟

2740
لجبازم هستن ؟؟؟؟ یا مغرور ؟ ابراز احساساتشون چه جوریه ؟؟اصن قلق مردی که لجبازه چیه ؟؟ از چه جور دختر ...

گاهی لجبازی میکنه و مغرورم هستن ک این خصلت کلا خانوادگیشونه. ولی من ک آذر ماهی هستم لج باز تر و جوشی ترررم. کلا دی ماهی ها صبرشون زیاده‌.. شوهر من ک میگه سنگین باش 😅

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...
خيييلي مهربون اما درعين حال قد هستن دل رحم اما درظاهر سرد و خشك

واااای اره سردن خیلی و غد . قلق چیه ؟؟؟ شما شوهرتون دی ماهیه ؟ از چه جور اخلاقیاتی توو زنشون خوششون میاد یا میپسندن

2706