2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روناک چند کیلو اضافه داری خانومی؟؟ من سه ماه و 6 روز پیش زایمان کردم آن روز که رفتم برای زایمان 97 بودم امروز شدم 78 یعنی 19 کیلو تو این سه ماه کم کردم........ تنها کاری هم که کردم اصلا غذا نمیخورم و پیاده روی میکنم خفننننننننننننننن البته منظورم از اصلا این هست که تا 4 روز پیش فقط شیر چای و آب میخوردم ولی الان 4 روز هست که سوپ رژیمی درست کردم و فقط سوپ میخورم انشاالله به امید خدا تا شب عید باید باید باید بشم65 البته ببینم چی میشههههههههههههههههههه
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
2731
بهترین روش لاغری رژیم از طریق کالری شماری است یعنی وزنتون و در 20 ضرب میکنین و هر چقدر شد همون مقدار کالری در روز مصرف میکنین من با این روش تا حالا 5 کیلو کم کردم و می خوام 6 کیلو دیگه کم کنم
پیاده روی( از کم شروع کن تا به یکساعت در روز برسه. حداقل 5 روز در هفته) بعد از پیاده روی تا 2 ساعت چیزی نخور.
حذف تنقلات، ته دیگ، شیر و ماست پرچرب،روغن در خورش،
کم کردن حجم غذا
مصرف میوه طبیعی( نه آبمیوه های آماده) در میان وعده ها
خوردن آب زیاد
2738
سما همان سه کیلو وزنت را این سوپی که من میگم دو هفته بخور بهت قول میدم کم کنی تو روز هر چقدر آب یا چای دوست داری هم ازاد هست از این سوپ هم هر چقدررررررررررر که دوست داری بخور
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
بهترین راه رژیم پروتئینه. یعنی دو روز در هفته هرچی پروتئین خواستی بخورمثل مرغ ماهی و گوشت شیر ماست . می تونی چند تا خرما و 2 قاشق عسل هم بخوری. 4 روز دیگه هر چی خواستی بخور بجز گوشت و مرغ و ماهی و شیرینی و سیب زمینی و چربی ها. خیلی خوبه خیلی زود لاغر می شی/
2706