2733
2739
عنوان

تهوع امونمو بريده 😩😩😩

385 بازدید | 75 پست

سلام 

دوستان توروخدا اگه راهي بلديد بگيد 

من خيلي حالم بده 😩

من سر بارادي قبلي اصلا اينجور نبودم 

ولي الان داغونم 

دورروزه هيچي نخوردم 

فقط ظهر يه كوچولو غذا با دوتا ليمو  ترش بزرگ 

اصلا اشتها ندارم 

بيحالم و خواب آلو 

من خودم بايد غذا بپزم بد بخت شدم تا امروز ناهار آماده شد از حالت تهوع 

خيلي درد بديه 😖

بارالها...از كوي تو بيرون نشود پاي خيالم/نكند فرق به حالم.../چه براني چه بخواني.../چه به اوجم برساني ،چه به خاكم برساني.../نه من آنم كه برنجم ،نه تو آني كه براني.../نه من آنم كه ز فيض نگهت چشم بپوشم /نه تو آني كه گدا را ننوازي به نگاهي/در اگر باز نگردد نروم باز به جايي.../پشت ديوار نشينم چو گدا بر سر راهي/كس به غير از تو نخواهم/چه بخواهي چه نخواهي/باز كن در كه به جز اين خانه مرا نيست پناهي .....((خواجه عبدالله انصاري))

خوشبختم تنها نیستی منم دیگه کم اوردم..قرص دمیترون نمیخوری؟؟

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
درکت میکنم عزیزم منم تا آخر ماه سوم همینطور بودم با اجازه دکترم قرص دمیترون میخوردم یه کمی بهتر میشد ...

قرص دميترون دكتر داده خوردم 

ولي احساس ميكنم اين قرص رو ميخورم بد جور بيحال ميشم 

سردرد و خواب الوده ميشم 

داغونم 😩

بارالها...از كوي تو بيرون نشود پاي خيالم/نكند فرق به حالم.../چه براني چه بخواني.../چه به اوجم برساني ،چه به خاكم برساني.../نه من آنم كه برنجم ،نه تو آني كه براني.../نه من آنم كه ز فيض نگهت چشم بپوشم /نه تو آني كه گدا را ننوازي به نگاهي/در اگر باز نگردد نروم باز به جايي.../پشت ديوار نشينم چو گدا بر سر راهي/كس به غير از تو نخواهم/چه بخواهي چه نخواهي/باز كن در كه به جز اين خانه مرا نيست پناهي .....((خواجه عبدالله انصاري))
من اصلا حالت تهوع ندارم ٦ هفتم    

کجای کاری من تازه هفته هشت شروع شد😂

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       

تهوع که نگو نپرس خدا رو شکر که تموم شد من قرص دمیترون می خوردم ولی میگن (سیرابی ، کشک، به) برای تهوع خوبه سیرابی اگه بتونی بخوری من دوست نداشتم ولی همه میگن سیرابی یه چند روز بخوری عالی میشه

واااي خدا اگر ادامه پيدا كنه چه كنم ؟؟

كاراي خونمو 

بچه هارو 

غذا چه جوري بپزم 😢

حالم از بوي همه چيز بهم ميخوره

2738
کجای کاری من تازه هفته هشت شروع شد😂

واي راست ميگي خداكنه شروع نشه 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
اگه ميتوني سيرابي ميگن خيلييييي حوبه

سيرابي از بيرون كه اطمينان نميكنم 

خودمم كه اصلا نميتونم بوشو تو خونه تحمل كنم 

يعني از بيرون بخرم مطمئنه ??

واااای خیلی وحشتناکه.من قرص ب ۶ داد دکتر دوروز خوردم خوب بود بعد دوروز خود قرص بم حالت تهوع میداد.وای اب میخوردم بالا میاوردم.هشت هفته ک تموم شد یهو بهتر شدم.الان هفته یازدهمم خیلی بهتر شدم اما هنوز حالت تهوع رو دارم.چرا همه سختیا واسه ما زناست؟خو نمیشد خدا اینجور چیزارو تو بارداری قرار نمیداد تا ما از نی نی دار شدنمون لذت ببریم

من اصلا تهوع ندارم ولی معده ام به حدی سنگینه که آب از گلوم پایین نمیره، از دیروز صبح تا حالا دو تا دونه کتلت خوردم با یه کاسه ماست

من که عشق و جونم غذا بود😔😔

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2706