2752
2734
عنوان

شنیدین میگن لباس های کناره رو جن ها میبرن؟؟؟؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 38804 بازدید | 216 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها مامان من لای لباسای تو کمد و بقچه صابون ازاین صابونای عروس باجلدش البته ها

میذاشت

مبگفت لک نمیشن دیگه

مورِه میبینی که شر و با صفایُم؟بچِه محله امام رضایُم.  زلزلیُم،حادثِیُم،بلایُم !!! بِچِه محله امام رضایُم
2731

هنوزم  تو این دوره و این قرن واقعااااا تعجب میکنم از زن های کشورم که هنوزم درگیر خرافاتن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
وای خدا من شنیدم که میبرن از لباسا استفاده میکنن توی عروسیاشون اون خونم مال گوسفندیه که جلو عروس سر ...

😱😱

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
وای خدا من شنیدم که میبرن از لباسا استفاده میکنن توی عروسیاشون اون خونم مال گوسفندیه که جلو عروس سر ...

جدی میگی یا داری مسخره میکنی؟

خدایا این همه استخوان داشتم چرا دلم را شکستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  
بچه ها لبه پایین لباس خیلی کثیف شده بود. شاید بهم بگین خرافاتی اما انگار قتی تن کسی بوده روی زمین کث ...

من شنیدم که لای مثلا لحاف تشک زایمان میکنن جن ها...این لک های زرد و خون آبه برای اوناس ...لباست رو  کجا گذاشته بودی؟

من كه حرفت باور دارم تازه بعضي وقتا ديدي يه وسيله اي انقد ميگردي دنبالش پيداش نميكني بعد چند ساعت ميبيني يه جا جلو چشمه 

ميبرن استفاده ميكنن ميارن 

من با تلاشم زندگي ميسازم كه همه تو حسرتش ميمونن 
جالب اینجاست که تا با دست خیس روی یکی از لک ها کشیدم خیلی راحت پاک شد   منم پشت و رو کردم اند ...

اینو که اجنه میپوشن منم شنیدم  باید لباس که میپوشی بسم الله بگی و سوره ناس رو بخونی میگن والبته من شنیدم انجام ندادم 

ولی احتمالا بخاطر موندن هست میگی چندسالم گذشته پس احتمالا مال همون موندنه ذهنت درگیر نکن زیاد 

زاگرس 🌋🌋☉🌋🌋 نفس ندارد...
جدی میگی یا داری مسخره میکنی؟

نه راس میگه منم به این گوسفنده فک کردم😄😄

مورِه میبینی که شر و با صفایُم؟بچِه محله امام رضایُم.  زلزلیُم،حادثِیُم،بلایُم !!! بِچِه محله امام رضایُم
2706