2733
2734
عنوان

شنیدین میگن لباس های کناره رو جن ها میبرن؟؟؟؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 38804 بازدید | 216 پست
می تونین عکسش رو بزارین ؟ خون دست من تیره بود ، شک دارم خون دست خودم بوده باشه مگر اینکه خون بعد از ...

داری تبدیل به زامبی میشی😂😂

مورِه میبینی که شر و با صفایُم؟بچِه محله امام رضایُم.  زلزلیُم،حادثِیُم،بلایُم !!! بِچِه محله امام رضایُم
داری تبدیل به زامبی میشی😂😂

چرا ؟‌ وای نگو تروخدا خودم می ترسم این قضیه مال ۶ سال پیش 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه باوووو.من چنتا لباس دارم هیچیشون نشده...یعنی جن مانتو لی میپوشه!🤔

😂😂😂😂😂

تیکر بارداری نیست☝️تیکر موفق شدنمه😎۹۹/۹/۹ بزرگ ترین آرزوم برآورده شد.😍خدایا شکرت 🙏دومین کاربریمه😁فدای مامانم بشم مننننن❤عاشق زندگیم🤩سوم عید تولدمه🥳به هلاکت رسانم آن کسی را که بخواهد مادرم را ازم بگیرد😎برای موفقیتم دعا میکنین؟🙏🙏🙏

در اکثر پارچه های مقدار زیادی انواع ترکیب های شیمی به کار گرفته شده. این مواد وقتی در داخل صندوقچه یا هر جای تاریک و کم اکسیژن که قرار میگیزه از خودش واکنش هایی نشدن میده که به صورت لکه های قرمز یا قهوه ای مشاهده میشه‌. در ازمایشگاه برلین این موضوع کاملا به روش ازماشگاهی به اثبات رسیده است. جهت دیدن نتایج کلیک کنید

2731
واسه موندن نیست. من واقعا به این حرف که جن ها لباس ها رو استفاده می کنن اعتقاد دارم، تو قرآن هم از ج ...

راستش منم یه بار که از خواب گاشدم دیدم بولیزم خونیه خیلی ترسیدم بعد که خواستم بشورم خونها به راحتی رفتن

منم همیشه یه سری لباس داشتم که غیب شده و هیچوقت پیداشون نکردم😨

منم بهم پیش اومده ولی بعدش دیدم مامانم دستمال اشپز خونه اش کرده احتمالا شماهم مامانت دستمال اشپز خونه کرده😂😂😂