2752
2734
عنوان

شنیدین میگن لباس های کناره رو جن ها میبرن؟؟؟؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 38804 بازدید | 216 پست
جالب اینجاست که تا با دست خیس روی یکی از لک ها کشیدم خیلی راحت پاک شد   منم پشت و رو کردم اند ...

شوخی میکنی یا واقعااااا باورت شده

همشششش خرافاته 

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید اونموقع که پوشیدی کثیف شده یادت نیست😞😞

خخخ نه بابا، کثیف هم بشه نهایت کیک بهش مالیده بشه، لکه های قرمز کجا بود

خدایا این همه استخوان داشتم چرا دلم را شکستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  
2731

بگید کار جن بوده  مردیم از این زندگی یکنواخت یکم ماوراطبیعه میخوام هیجاااان

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

بخاطر یسری اتفاقات شیمیایی هستش که دقیق نمیدونم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

منم یه تیشرت داشتم ولی الان هر چی میگردم نیست .. جن عزیز هرجا بردیش حرومت بشه من اونو خیلی دوس داشتم😥

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

بچه ها لبه پایین لباس خیلی کثیف شده بود. شاید بهم بگین خرافاتی اما انگار قتی تن کسی بوده روی زمین کثیف و خونی و ... راه رفته

خدایا این همه استخوان داشتم چرا دلم را شکستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  
2706