2737
2739
عنوان

کمکم کنید لطفا. امکان داره ت.....

378 بازدید | 19 پست

امکان داره ترشحات تخمک گذاری خوبی داشته باشی ولی تخمک گذاری نداشته باشی؟

من دوماه پیش وسط سیکل سونو دادم که فولیکول های ریز داشتم فقط .الان دوماهه واسه مرتب شدم سیکل هام دوفاستون میخورم که طول سیکلام خیلی کوتاه شده .23روزه

هم ماه پیش و هم الان تقریبا 2روز ترشحات خوبی دارم که فک میکردم تخمک گذاری دارم وی بازم حامله نشدم.آخه چرا؟؟

دوس ندارم کیت استفاده کنم چون استرس میاد سراغم

خدا یا صد هزار مرتبه شکر بابت این هدیه کوچک ،اما بزرگ 

عزیزم منم یک ساااال از عمرم سر این علائم رفت که فکر میکردم تخمک گذاری دقیقی دارم اماااا بعد که دکتر رفتمو سونو دادم مرتب فهمیدم بعععععله من اصلا آزاد نمیکنمممم و فولیهام زیر هجده هستن، این ماه با مصرف شبی سه عدد کلومیفن روز سیزده سونو دادم که سه عدد فولیکول بالای بیست داشتم هر سه هم فعال،ولی دکتر گفت سایزش عالیه و فعلا آمپول برای آزاد سازی نمیدم، خودش باید آزاد بشه، شمام سونو بده، به کیت و علائم اکتفا نکن

میشه برای مامان شدنم دعا کنی دوستم؟ ایشالا دلتون شاد بشه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم یک ساااال از عمرم سر این علائم رفت که فکر میکردم تخمک گذاری دقیقی دارم اماااا بعد که دکتر ...

منم دکتر رفتم ،،، اگه این ماه هم بعد دوفاستون پریود بشم و حامله نشم ،باید برم دارو تحریک تخمگ گذاری بهم بده.

این مشکل شما اسمش تنبلی تخمدان میشه؟

2731
دو روز دیگه وقت پریودمه، دعا کن نتیجه گرفته باشم، الهی حاجت روا بشیی عزیزم به حق حسین بن علی

انشاا.... به حق علی اصغر هر دومون نتیجه بگیریم . انشاا... ناامید نشی این ماه

منم دکتر رفتم ،،، اگه این ماه هم بعد دوفاستون پریود بشم و حامله نشم ،باید برم دارو تحریک تخمگ گذاری ...

نه گلم من تنبلی تخمدان ندارم، من توی آزمایشم قندم لب مرز بود دکتر گفت باید متفورمین بخوری و بیاریش پایین چون پوسته ی ضخیم دور فولیکولات تشکیل میده که نمیتونه پاره بشه و تخمک آزاد بشه، منم قندمو پایین اوردمو داروی محرک تخمک گذاری خوردم، چند ماه درگیرم تا بلاخره این ماه فولیهای خوب داشتم اما هنوز نمیدونم نتیجه گرفتم یا نه، اگه نگرفته باشم از ماه بعد آمپول به درمان اضاف میشه

انشاا.... به حق علی اصغر هر دومون نتیجه بگیریم . انشاا... ناامید نشی این ماه

عزیز مهربونم ممنونم نازنینم، الهی آمین دوست قشنگم

نه گلم من تنبلی تخمدان ندارم، من توی آزمایشم قندم لب مرز بود دکتر گفت باید متفورمین بخوری و بیاریش پ ...

انشاا... دیگه به اونجا ها نمیکشه

2740
انشاا... دیگه به اونجا ها نمیکشه

الهی آمین با دعای خیر شما مهربونم، دعا میکنم به جق گوش پاره ی سه ساله امام حسین و گلوی بریده ی شش ماهه امام حسین و به حق قدم تک تک زائرای حرم حسین بن علی حاجت دلت با حکمت خدا یکی بشه و عاقبت بخیر باشید عزیزم

الهی آمین با دعای خیر شما مهربونم، دعا میکنم به جق گوش پاره ی سه ساله امام حسین و گلوی بریده ی شش ما ...

ممنونم عزیزم چه دعای قشنگی

موهای بدنم سیخ شد واسه منم دعا کن دوستم 

عزیز دلم دعا میکنم از ته دلم برات به حق پنج تن آل عبا به حق سه ساله و شش ماهه امام حسین به حق این اربعین حسین بن علی هر حاجتی دارید روا بشه و اگر منتظر مادر شدنید زود تر از من طعم شیرینشو بچشی گلم. الهی عاقبتت بخیر باشه مهربونم

عزیز دلم دعا میکنم از ته دلم برات به حق پنج تن آل عبا به حق سه ساله و شش ماهه امام حسین به حق این ار ...

دورت بگردم از بس دعاهات قشنگه مویرگی حسش میکنم.اره خیلی منتظرم مامان بشم.دارم میترکم دیگه.دعا کن آزمایشم واسه سقط جنینم چیزی نباشه ک بعد این پری اقدام کنم.لعنتی زد تو ذوقم دیشب یهو لک دیدم 😟😟😟

دورت بگردم از بس دعاهات قشنگه مویرگی حسش میکنم.اره خیلی منتظرم مامان بشم.دارم میترکم دیگه.دعا کن آزم ...

الهی بگردم، گلم درکت میکنم، منم حال و روزم زیاد خوب نیست، این ماه برای اولین بار سه تا فولیکول خوب داشتم ولی دکتر آمپول نداد، حالا دوروز مونده به پریم، درد ندارم اما زیر دلم داغه   برای دوشنبه پیش یه دکتر خیلی خوب یه شهر دیگه وقت گرفتم ببینم خدا چی میخواد، انشالله کارات خیییلی خوب پیش بره و دلت شااااااد شاااااد بشه.

2706