2733
2734
عنوان

کمکم کنید لطفا. امکان داره ت.....

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 19 پست
عزیزم منم یک ساااال از عمرم سر این علائم رفت که فکر میکردم تخمک گذاری دقیقی دارم اماااا بعد که دکتر ...

کاش بهت امپول میداد شاید اصلا مشکلت آزاد نشدن باشه بعد این فولیای خوب رو از دست میدی .

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش بهت امپول میداد شاید اصلا مشکلت آزاد نشدن باشه بعد این فولیای خوب رو از دست میدی .

گفت انقدر سایزش خوبه که لازم نیست، دوتا دکتر این نظرو داشتن، گفتن چون تخمدانت الان تحریک شده آمپول بزنی بیشتر تحریک میشه ممکنه شکمت آب بیاره، عجله نکن، کلا دکترم آروم پیش میره کم کم به داروهام اضاف میکنه، میخواد ببینه توی این مسیر همه راه هارو از کم به زیاد امتحان کرده 

میشه برای مامان شدنم دعا کنی دوستم؟ ایشالا دلتون شاد بشه   
گفت انقدر سایزش خوبه که لازم نیست، دوتا دکتر این نظرو داشتن، گفتن چون تخمدانت الان تحریک شده آمپول ب ...

انشالله مامان بشی و دلت شاد شه 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2731