2733
2734
عنوان

از تهران برم یا نه؟

695 بازدید | 32 پست

دلم خیلی از تهران گرفته از هواش ترافیکش تنهاییش .

احساس میکنم شهرستان خیلی آرامشش بیشتره ولی از لحاظ مالی میدونم تهران خیلی خوبه .میخوام بپرسم گه شرایطشو داشتین از تهران میرفتین یه شهر خوش آب و هوا؟

اونایی که میشناسن منو الان میگن باز تاپیک رفتن از تهران 

ولی میخوام مطمئن شم

دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.

نه تو ايران فقط تهران يا شهرهاي بزرگ همين كه سرشون تو زندگي هم نيست يا كمتره بسه 😑

ي دوست داشتم ي شهر كوچيك ميگفت يبار تنها رفتم غذا خوردم پشتم حرف زدن

توی رابطه انقد رویای ازدواج رو بزرگ میکنیم که وقتی به‌هم رسیدیم و ازدواج کردیم تازه به پوچی میرسیم …مواظب سراب‌ها باشيم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چند سال پيش درگير اين فكر بودم 

در واقع مجبور شديم از تهران بريم يه شهركوچيك 

از نظر موقعيت كاري اينجا برامون خوبه و راحت هستيم 

هنوز دغدغه دارم از اينكه امكانات خيلي كمه 

ولي واقعا ارامش داريم و با شرايط كاريمون تو تهران قطعا زندگيمون خيلي سخت ميشد با توجه به رفت و امدها وبعد مسافت 

ديگه الان زياد به برگشتن فكر نميكنم ، عادت كرديم به همينجا

2742

معلومه ک میرفتم اگه شرایط جور بود چیه تهران اه

خدای مهربان                                 امروز دوباره از خواب بیدار شدم..نفس میکشم... عزیزانم یک روز دیگر در کنارم هستن❤از تو ممنونم                                      
2740
اگه خانواده اونجان که میشه روش فکر کرد در غیر این صورت اصلا چون خیلی معایبش بیشتره

خونواده اونجان 

میشه انتقالی گرفت حداقل برای چندسال 

دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.

سلام

حتما از تهران برید 

اول بخاطر فساد و بدحجابی 

دوم قیمت اجناس

سوم آب و هوا 

چهارم امنیت 

پنجم زلزله 

ششم شلوغی و ترافیک وحشتناک 

😎 67 روز پیش تولدم بود اونایی که کادو ندادن امروز اماده کنند 😎
اگه اونجا شغل خوب هست چرا ک ن .

شوهرم تو اداره است میتونی انتقالی بگیره ولی یکم درآمد کم میشه

من يبار رفته بودم كر ج همين بغل گوشيم پشت فرمون طبق عادت روسريم افتاد ٢٠ نفر چرت و پرت گفتن

اونجا بود كه فهميدم هيچجا تهران نميشه

توی رابطه انقد رویای ازدواج رو بزرگ میکنیم که وقتی به‌هم رسیدیم و ازدواج کردیم تازه به پوچی میرسیم …مواظب سراب‌ها باشيم
2706