2733
2739
عنوان

میخام سرپرستی یه بچه بی بضاعت و قبول کنم ...راهنمایی لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 11021 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چگونه حامی کودکان بی سرپرست بهزیستی باشیم؟
چگونه می توان مخارج چند کودک مشخص را در ماه پرداخت کرد به طوریکه بتوانیم از نزدیک با آنها درارتباط باشیم و در مواقع مختلف در کنارشان باشیم؟
افراد نیکوکار و انساندوستی که تصمیم به حمایت از کودکان بی سرپرست سازمان بهزیستی دارند، می توانند با مراجعه به شیرخوارگاه‌هایی نظیر شبیر، آمنه، ترکمانی، حضرت رقیه و … با دریافت شماره حساب هر تعداد از فرزندانی که تصمیم به حمایت از ایشان دارند، کمک‌های خود را به صورت بانکی واریز نمایند. برای حمایت و ارتباط با فرزندان سازمان نیز با مراجعه به همین مراکز و استفاده از راهنمایی همکاران سازمان بهزیستی، حامی چند کودک شوند و با ایشان ارتباط داشته باشند.
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
عزیزم منم خیلی دنبالش بودم تنها جایی که اروم و راضی شدم جاده بهشت زهرا بود
یکی از اون دختر کوچولای چشم ابی خوشگل مثل ماه میمونه
برو اونجا حتما یکیو پیدا میکنی
شاید بی سرپرست نباشن ولی اکثرشون بدسرپرست هستن که از بی سرپرستی بد تره
Lilypie Maternity tickers
2742
چگونه حامی کودکان بی سرپرست بهزیستی باشیم؟
چگونه می توان مخارج چند کودک مشخص را در ماه پرداخت کرد به طوریکه بتوانیم از نزدیک با آنها درارتباط باشیم و در مواقع مختلف در کنارشان باشیم؟
افراد نیکوکار و انساندوستی که تصمیم به حمایت از کودکان بی سرپرست سازمان بهزیستی دارند، می توانند با مراجعه به شیرخوارگاه‌هایی نظیر شبیر، آمنه، ترکمانی، حضرت رقیه و … با دریافت شماره حساب هر تعداد از فرزندانی که تصمیم به حمایت از ایشان دارند، کمک‌های خود را به صورت بانکی واریز نمایند. برای حمایت و ارتباط با فرزندان سازمان نیز با مراجعه به همین مراکز و استفاده از راهنمایی همکاران سازمان بهزیستی، حامی چند کودک شوند و با ایشان ارتباط داشته باشند.
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2740
عزیزم می تونی از بهزیستی لیست خانه های ایتام یا خانه اکرام رو بگیری حضوری بری ببینی و هزینه هاشون رو به عهده بگیری .البته نمی تونی توی خونه بیاریشون .فقط می تونی بری ببینیشون و می تونی برای تولدشون یا هزینه تحصیل بری پیششون .یه دفتررچه مخارج دارن و می تونی بری هر ماه چک کنی که پولی که هزینه کردی صرف چه چیزایی شده . با توجه به وضعیت مالیتون درخواست می کنی که مثلا ماهانه 50 تومن میدم .......خودشون مامور دارن میان ماه به ماه پول و می گیرن ازتون..
موفق باشی عزیزم

خورشید باش که اگر هم بخواهی به کسی نتابی ، نتوانی
اره گل میفروشه
یه فررررررررررررررررررررررررررررررررررشته به تمام معناست
کاش مال من بود
بهت توصیه میکنم بری قاطی این بچه ها خیلی خوبن مطمئنن توشون پیدا میشن کسایی که مهر مادر براشون معنی نشده
Lilypie Maternity tickers
2706