2733
2734

منم ازهمسرم خیلی راضیم ازته قلبم عاشقشم بارزترین ویژگی اخلاقیش اینه که تواین ۱۰سالی که همسرمه حتی یکبارهم به خانواده ام بی احترامی نکرده به منم خیلی احترام میذاره درحدتوانش خواسته هاموبراورده میکنه وواقعان وقتی ناراحتم ازهرکسی میدونم کسی رودارم که راحت میتونم باهاش دردودل کنم بدون اینکه برام تعیین تکلیف کنه حتی اگرخانواده اش باشن 

همسرم کسیه که بخدااگرحالم خراب هم باشه میبینمش ناخوداگاه لبخندمیزنم کنارش احساس آرامش دارم ان شاءالله خداهمه ی همسرهای خوب روحفظ کنه واونایی که بدن روبه راه راست هدایت کنه

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️

من واقعا قبول دارم بعضی وقتا در حقش بی انصافی میکنم...اینجور مواقع عذاب وجدان شدید میگیرم...انشالله خدا حفظش کنه برام

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی از خوبیاشون میگیم بیشتر بهشون علاقمند میشیم 😍😍یه انرژی مثبت میگیریم چیه این اراجیفی که میذارن ...

لااااایک👍👍

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2731
به این نتیجه رسیدم از هر چی بترسم سرم میاد ،تصمیم دارم راحت زندگیمو کنم هر وقت سرم اومد اونموقع غصه ...

وااالا...اینجا یه چهره ی منفی از مرد نشون داده میشه درحالی که توی هردو جنس بد و خوب هست و واقعا هنوزم مرد خوب پیدا میشه

کاش قدری پیش از این....یا بعد از آن می زیستم

مهربونه 

خیلی فداکاره

وای تو کارای خونه خیلی بهم کمک میکنه 

همیشه هم میگه دوسم داره و از بیان کردنش جلو همه خر کیف میشم😊

از تو هرچه بگویم ناخودآگاه عاشقانه میشود.😍
2738
وااالا...اینجا یه چهره ی منفی از مرد نشون داده میشه درحالی که توی هردو جنس بد و خوب هست و واقعا هنوز ...

اره والا

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

بعدم چشم و دل پاکه شوهرمن خوشبختانه اهل دودومشروب رفیق بازیم نیس 😊 اگه رفیق فابش که از مجردی باهم بودنم بگن باز اگه من بگم برو میره اگه ن یا همگی متاهلی یا نمیره . مهمتر اینکه نظرمن براش حیلی مهمه من بگم نه همون نه است 

دخته جنوبوم 😆😄
2706