2737
2739
شوهر خودم که نمونست واقعا هزار ماشالله  از چشم و دل پاکیش تاااااااااا پدر بودنش خدا برام حفظش ...

استارتر احساس میکنم الان بچه ت گیساتو گرفته داره میکشه توهم در حال پست گذاشتنی

داشتن حافظه ی خوب،بدترین مجازاته. 😕

منم شوهرم دوست دارم ممنونم ازش باتمام مشگلات باز مثل کوه پشتمهدجلوخانواده اش

یازده سال کارم شده به سیسمونی مغازه ها نگاه کردن وتصورکردن نی نیم توی لباس خیلی وقتا کنار مغازه سیسمونی می ایستم شروع میکنم به رویاپردازی بااشک چشام ازکنار ویترینش ردمیشم باخودم میگم چقد خسته شدم ازحرف مردم ازاسم نازایی ازاینکه محرومم ازمادرشدن ازاینکه همه بانگاه ترحم نگاهم میکنن خسته ازمطب دکترا مراکز ناباروری واقعا خسته شدم هرمادری می بینم که بارداریا بچه بغل یهو چشام ناخواسته پرحسرت میشه تومادرنی نی سایتی که امروز مثل من دردمیکشی برام دعاکن تومادرنی نی سایتی که الان یاتوشکمت نی نی یاتوبغلت واسه من وهمه دوستای منتظرم دعا کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه پشتم بهش گرمه.خدا سایشوازروسرم کم نکنه ..😊

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

شوهر خوبی داشتم

خوب نگهش نداشتم

کلاغه اومدو بردش

یه گوشه نشست و خوردش  

شوهر من چند تا خوبی داره.

1_فرق بین من و خونوادش نمیذاره.همیشه طرف حق رو.داره

2_خیلی لارجه«خسیس نیست»

3_مهربونه

4_به خونوادم احترام میذاره

و خیلی چیزای دیگه

وقتی میبینی احمق ها چقدر راحت و خوشحال دارن زندگی میکنن دو دل میشی که تو احمقی یا اونا...  
2731
خواستگاری خواهرشوهرم مادرشوهرم اولش گفت فقط برادرابایدبیان بعدشب خواستگاری شوهرم زنگ زدقبل رفتن همه ...

کار مادرشوهرتون چقد شبیه یکی از فامیلای ماس.

دخترش دو هفته به عروسیش مونده بود که عروسا و دامادش فهمیدن خواهرشوهر یا خواهرزنشون ازدواج میکنه

میشه واسه صاحب خونه شدنم یه صلوات بفرستین؟😊😙🏡

عالیه یه مرد کاملا متعهد و مسئول چقد تو کار خونه کمک میده تمام خرید خونه انجام میده دو جا کار میکنه تمام درامدش تو حساب منه مهربونه واسه بچه دار نشدنم همیشه دلداریم میده بهش گفتم عمل کن فرداش عمل کرد باز هم بگم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2740
خدا خیرت بده...داشتم افسرده میشدم از این تاپیکا خیانت

شوهرم خیلی متعصب و بدخلقه ولی خداروشکر چشم پاکه اما با این.تاپیکا خیانت چند.وقته شدیدا بش بدبينم.میتریم.

زندگی قصه ی تلخیست میان دو نفر که فقط یک نفر از غصه بهم میریزد  

دیروز کارت گرفتم برم خرید چندتیکه وسیله تزئینی براخونه هریدم براخودم چیزی نخریدم .یرگشتنی گفتم انگار با هر پیام که از بانک برات اومده فشارت چندتا رفته بالا.گفت بخدا گفتم فدا سرش منم بال درآوردم😁

این ماه حست میکنم کوچولوی من.میدونم که میای تو دلم خیلی نزدیک شدی  
خوب میکنی منم دیشب آقامو سوال پیچ کرده بودم که اگر بعدنا یه خانم معلوم الحالی گولت زد چی

آره دقیقااااا...آدمو بدبین میکنن

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

امروز رفته بودم مدرسه ی دخترم(جلسه)

برگشتنی دختر تنبلم کیفشو داد دستم

از مدرسه که اومدم بیرون 

همسرم تا دید کیف دستمه دوئید اومد سمتم و کیفو ازم گرفت

حالا خوبه تا ماشین چهار پنج قدم بیشتر نبود

نمیخوام پزشو بدم خدایی نکرده

اینا رو میگم  تا همه بدونن در مقابل مردهای بد مردهای خوب هم هستن

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
2706