2733
2739

😬 بچه ها اون تاپیکی که من زدم یکی از کسایی که میخواستم راجع بهش بگم خانوم بود😬

‏در گاوبازی جایزه اول تعلق میگیره به کسی که نسبت به حمله گاو بهترین جاخالی را بده، نه به اون کسی که با گاو درگیر بشه، لذا در برابر گاوهای زندگی تا میتونی جا خالی بده

همسر منم اجازه ی دخالت به هیچکس نمیده فقط خودمو خودش 

از بچگی هم عاشقم بوده منم وقتی فهمیدم عاشقش شدم خداییش ارزش بهترینا رو داره 😍

کیا مثل من عاشق دوران کودکیشونن؟ من که بدجوری دلم تنگه براش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عالیه یه مرد کاملا متعهد و مسئول چقد تو کار خونه کمک میده تمام خرید خونه انجام میده دو جا کار میکنه ...

زوداسفند.دود کن تا خودتو چشم.نزدی.من تصمیم گرفتم فقط بدیا شوهرمو بگم تا.خوبضو.میگم میخوره تو.ذوقم.

زندگی قصه ی تلخیست میان دو نفر که فقط یک نفر از غصه بهم میریزد  

شوهر من ،خیلی حس مسیولیت پذیری داره تو زندگیمون

منو بچمونه خیلی دوست داره و دائما از عشقش میگه

خیلی وفاداره وقدر شناسه نسبت به هرکی خوبی کنه بهش 

تابحال بهم یکلمه دروغ نگفته حتی مصلحتی ولی من گفتم

دست ودلبازه خسیس نیست 

اگه کاری کنه من راضی نباشم حتما دلمو بدست میاره و اون کارو انجام میده لجبازهو

......

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2738
خوب میکنی منم دیشب آقامو سوال پیچ کرده بودم که اگر بعدنا یه خانم معلوم الحالی گولت زد چی

به این نتیجه رسیدم از هر چی بترسم سرم میاد ،تصمیم دارم راحت زندگیمو کنم هر وقت سرم اومد اونموقع غصه بخورم نه از الان

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

خیلی کمکه با وجود پسرم که شیطونه ماشالله من بعضی وقتا کم میارم ولی اون کمکمه کارا رو میکنه ظرفا رو بشوره جارو بکشه صبحانه  باردار بودم یه ناهاراییم سرهم میکرد😄 الان خسته باشم من نمیگم خودش میگه استراحت کن دس ب هیچی نزن غذا هم میگیرم از بیرون میارم  

دخته جنوبوم 😆😄

شوهرمنم خوبه😍

چشم پاک، روشن فکر، تحصیل کرده، اهل کار وباپشتکار، به شدت مهربون ودلسوز ومنطقی وخوشتیپ ومرتب ودست ودل باز وبسیاااار صبور ومسئولیت پذیره

پیشرفت وموفقیت من براش مهمه، همیشه جلو خانواده اش ودر همه شرایط پشت منه، تو همه مسائل زندگی ومسائل شغلی ومالی و... باهام مشورت میکنه، اصلااا تو هیچ موردی محدودم نکرده وبهم اعتماد کامل داره، یه دویت واقعیه وراحت همه حرفا ودرددل هام رو بهش میگم. برای رسوندن من به ارزوهام وبراوردن خواسته هام همه تلاشش رو میکنه، رفتارش جلو دیگران هم خیلی خوبه، به خانواده ام خیلی احترام میذاره، وقتی دانشگاه میرم نه انتظار غذا پختن داره نه خونه داری وتو همه کارها مشارکت میکنه، ناراحتیم رو اصلاااا نمیتونه تحمل کنه، فمنیسته ومرد ها رو برتر نمیدونه (حتی حق طلاق، اشتغال، ادامه تحصیل، خروج از کشور، حضانت فرزند وتعیین محل سکونت رو بهم داده)، اهل مطالعه وبه روزه، اهل سفر وبسیار خوش روئه و....

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک

من فردا میخوام برم خرید. حالا اگه ازش تعریف کنم شب  دعوامون میشه. از خرید برگردم میام میگم براتون  

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

وقتی از خوبیاشون میگیم بیشتر بهشون علاقمند میشیم 😍😍یه انرژی مثبت میگیریم چیه این اراجیفی که میذارن 

ما که دیگه شوهرامونو میشناسیم خدا پس عقل رو داده واسه چی

انشالله همیشه همیشه همینطور خوب و پاک می مونن

کیا مثل من عاشق دوران کودکیشونن؟ من که بدجوری دلم تنگه براش

خيلي مهربونه و همونطوري كه به مامانش ميرسه صد برابر هواي مامان منو داره.البته مامانم هم هميشه پشتمون بوده.دروغگو نيست.هميشه من و پسرم اولويتشيم.خيلي اجتماعيه و اهل سفر.تنها ايرادش زود رنج بودنشه كه بخاطر همه خوبياش هميشه ناديده ميگيرم

2706