2733
2739
عنوان

خواستگاري

985 بازدید | 56 پست

بچه ها من قرار فردا با يه خواستگاري كه يه واسطه معرفيش كرده يه ملاقات داشته باشيم

عكسامو ديده ايشون يه ٢-٣روزم راجب موضوع هاي مهم حرف زديم تاحالا مشكلي نبوده ولي من دارم از استرس ميميرم همش ميگم نكنه ظاهرمو نپسنده غرورم له بشه

خيلي نگرانم من اعتماد به نفسم خيلي پايينه مناسفانه😞

و اوچیزی میداندکه توبدان واقف نیستی و اوبر اسراری بیناست که تو آن اسرار را نمیدانی بگو؛ ای آیات حضور ما را در وقت کیهانی با یار ازلی مان جفت کن مبادا دل ببندیم به کسی که مورد تائید تونیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید تو اونو نپسندیدی !اونکه عکساتو دیده

منم ديدم عكسشو خيلي معموليه ظاهرش

منم خوبم خودشم گفت همينجوري ميپسنده ولي دلم داره مثل سير و سركه ميجوشه

اگه يه رفتاري كنه بفهمم خوشش نيومده غرورم ميشكن

و اوچیزی میداندکه توبدان واقف نیستی و اوبر اسراری بیناست که تو آن اسرار را نمیدانی بگو؛ ای آیات حضور ما را در وقت کیهانی با یار ازلی مان جفت کن مبادا دل ببندیم به کسی که مورد تائید تونیست

به نظرتون چه سوالايي ازش بپرسم؟به چه چيزهايي دقت كنم؟

2740

نگران نباش به چیزای دیگه فکر کن. همون اول هم حرفاتو بزن و ازش بخواه توی زندگیتون فقط خودت و خودش تصمیم گیرنده باشید. حرفایی که باید بهش بزنی رو آماده کن 

دلتنگم ... برای آرامشم حضرت عباس رو صدا کنید و یک صلوات بفرستید.‌مرسی دوستانم❤❤❤
منم ديدم عكسشو خيلي معموليه ظاهرش منم خوبم خودشم گفت همينجوري ميپسنده ولي دلم داره مثل سير و سركه م ...

اگه رفتار بعدی بکنه بدون ک بیشخصیته عکست واضح بوده؟با عکست خیلی تفاوت داری

ألا بـِذِکر الله تـَطمـَئِنُّ القُلوب

عزیزم چرا استرس اگه طاهرتو نمیپسندید که جلسه دوم و سوم نمیشد عکساتو دیده دیگه 

شاید اصن خودت خوشت نیاد ازش مثبت فک کن شایدم همه چیز اوکی شد 😊 ایشالله هر چی صلاحته واست پیش بیاد گلم

دخته جنوبوم 😆😄
عزیزم ما دختر زشت نداریم.  همه یه قشنگیایی دارن

زشت كه نيستم اخه  

2706