2752
2734
عنوان

خواستگاري

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 56 پست
به نظرتون چه سوالايي ازش بپرسم؟به چه چيزهايي دقت كنم؟

عزیزم، بهتره یه دوره مشاوره و رواندرمانی بری که مشکلت با خودت حل بشه و به ارامش برسی و بعد تصمیم بگیری که چطور مایه ارامش کس دیگری بشی، شما قراره همسر و بعد یک مادر بشید، متاسفانه هنوز نمی دونی با خودت چند چندی...

ضمنا چه تضمینی داری که تا اخر عمر قراره با همین چهره، زندگی کنی؟

شاید چهره ت عوض بشه، حالا یا خوب یا متوسط تر نمیگم بد، اما درون و اخلاق رو «باید» درست کنی...

تو ذهنم اين بود اخرش ازش نظرشو بپرسم نپرسم يني؟

وای اصلا اصلا تازه تو یه جور رفتار کن ک 2 ب شکی 100%خوشت نبومده البته ن یه جوری ک بهش بربخوره

ألا بـِذِکر الله تـَطمـَئِنُّ القُلوب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی به نظر من اینو نگو.متین و با وقار باش.

خب اگه اون اينجوري بگه ضايع ميشم 🙄

و اوچیزی میداندکه توبدان واقف نیستی و اوبر اسراری بیناست که تو آن اسرار را نمیدانی بگو؛ ای آیات حضور ما را در وقت کیهانی با یار ازلی مان جفت کن مبادا دل ببندیم به کسی که مورد تائید تونیست
2731
عزیزم، بهتره یه دوره مشاوره و رواندرمانی بری که مشکلت با خودت حل بشه و به ارامش برسی و بعد تصمیم بگی ...

ديگه خدايي درحد رواندرماني هم نيستم😒😒😒فكر كنم اكثر دخترا قبل خواستگاري استرس و اضطراب داشته باشن و ترس از نپسنديده شدن  

و اوچیزی میداندکه توبدان واقف نیستی و اوبر اسراری بیناست که تو آن اسرار را نمیدانی بگو؛ ای آیات حضور ما را در وقت کیهانی با یار ازلی مان جفت کن مبادا دل ببندیم به کسی که مورد تائید تونیست
نه ضایع نمیشی بعضی مردا شوخ طبعن یا شاید بخواد ظرفیتتو بسنجه یا عصبانیتتو ببینه

پس سعي ميكنم خودمو كنترل كنم  

ديگه خدايي درحد رواندرماني هم نيستم😒😒😒فكر كنم اكثر دخترا قبل خواستگاري استرس و اضطراب داشته باشن ...

وای چقد خندیدم از جملت گفتی دیگه در حد روان درمانی ام نیستم😂😂😂انگار چی گفتی خب طبیعیه دیگه

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕
حق داری گلم .موقغعیت پر استرسیه

مرسي عزيزم از دركت و راهنماييت  

وای چقد خندیدم از جملت گفتی دیگه در حد روان درمانی ام نیستم😂😂😂انگار چی گفتی خب طبیعیه دیگه

والا به خودم شك كردم اصن😂😂😂

ديگه خدايي درحد رواندرماني هم نيستم😒😒😒فكر كنم اكثر دخترا قبل خواستگاري استرس و اضطراب داشته باشن ...

رواندرمانی یک موضوع همگانیه و شخص درمانگر، شدت موضوع رو تشخیص میده...

دوست عزیز، هرکس اینجا موضوعی رو مطرح میکنه دنبال راه حلی برای مشکلش میگرده و هرکس، اگر بتونه کمک کنه و نکنه در حق او، جفا کرده، من هم شما رو نمی شناسم که در مقابل صحبت من جبهه می گیرید و برای اینکه بهتر متوجه منظورتون بشم از استیکر های ... استفاده میکنید!

نه خانم، این اضطراب و ترس از پسندیده نشدن عادی نیست، امیدوارم در روشی که پیش گرفتید، موفق باشید.

من هم مسیله دور از تصوری رو عنوان نکردم، اضطراب باید ریشه یابی بشه...

هربار که شخص، مورد قبول واقع نشه در هر موردی، اعتماد بنفسش نابود میشه و اگر درمان نشه، متاسفانه تبعات خوبی نداره...

موفق باشید