2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اول از همه الزاما کسی که فیتی ش داره گرایش بی دی اس ام ندارم و برعکس، دوم فمبوی فیتی ش نیست، سوم بی دی اس ام یه سبک زندگی هست که فقط به دو نفر یک رابطه مربوطه و اشکالیم توش نیست

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
به نظر من انحرافه چرا باید عشقبازی آروم و پر محبت رو تبدیل به یه شکنجه کنی و باهات مثل یه حیوون رفت ...

اوهوم موافقم ولی خیلیا اصرار دارن بگن روشنفکرن و اینا فانتزی و تنوعه

راستش من خودمم یکم درگیرشم و با مشاور صحبت کردم.

ایشون گفت دنیای فانتزی انتها نداره

گفت تاجایی که هر دونفر راضی باشن، میشه انجام داد

تا جایی که به زندگی تون صدمه نزنه، ایراد نداره

و...

ترجیح میدم در آینده از کارهایی که انجام دادم پشیمون باشم; تا اینکه حسرت انجام ندادنشونو بخورم
 راستش من خودمم یکم درگیرشم و با مشاور صحبت کردم. ایشون گفت دنیای فانتزی انتها نداره گفت تاجا ...

میشه بگی چجوری دچارش شدی؟ چرا من هیچ علاقه ای ندارم به این گرایشا؟

در حدی که سرخ نشه طرف دردش نگیره اشکال نداره همچین چیزی تو احکامش خوندم

اساسش اینطور می‌ره زیر سوال عزیزم چون از شش حرف تشکیل شده که سادیسم و مازوخیسم از حروف اصلیشن، مازوخیسم همون تمایل به درد خواهی هست که با اون چیزی که شما گفتین اینطور قطب مخالفش هم کنسله وکلا اون فرد گرایش نداره در این صورت 

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
2706