2737
2739
عنوان

با کلی خیانت و توهین بازم موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 55450 بازدید | 719 پست

عزیزم طلاق راه خوبی نیست چون بعدش سرنوشت خوبی سرراهت نیست چرا انقد خودتو اذیت میکنی بفکر چاره باش هرچی باشوهرت بحث کنی بیشتر ازش دور میشی تو مملکته ما ی زن مطلقه نمیتونه راحت زندگی کنه

ولی چقدرررر از شوهرت میترسی؟

راحت گولت میزنه؛یعنی چی افغانیاسرشونو میبرن😦

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خودتم مقصری پس‌...نباید کوتاه بیای...بزار بشکنه اما شما کوتاه نیا

بچم هل داد منو حل داد چاقو بر میداره دستم از گوشت برید سر ب سرش بزاری انگار دیوونه هاست من ازش میترسم چاقو بزنه یه جایی خودش یا من یه دفعه زده دستم از گوشت برید چون من جلوش گرفتم چاقو نزنه خودش دستم خورد بهش برید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست

خب اگه رابطه دارين اين كه خيلي خوبه 

فقد يه ملا پيدا كني كه پولكي نباشه شرش كم ميشه و راحت ميشين جفتتون

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️
2728
عزیزم خیلی ناراحت شدم انشاءالله هیچ‌وقت سر هیچ زنی نیادبه خدا توکل کن  ادما هر چی هستن ماه محرم ...

اعتقاد نداره به هیچی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچم هل داد منو حل داد چاقو بر میداره دستم از گوشت برید سر ب سرش بزاری انگار دیوونه هاست من ازش میترس ...

به نظرم شوهرت نیاز به روان پزشک داره ..عزیزم شما اگه کار میکنی فقط پس انداز کن اگه روزی از این زندگی رفتی بیرون یه پشتوانه ای برات باشه...طفلک پسرت خیلی کوچیکه ☹😔

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
آخی عزیزم...خیلی وقته سایت نیستی من شما رو یادمه ..اون زمان هایی که اقدام به بارداری میخواستیم بکنیم ...

هی منم یادمه شما رو  اون موقع ها بهتزین روزای زندگیم بود 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
عزیزم طلاق راه خوبی نیست چون بعدش سرنوشت خوبی سرراهت نیست چرا انقد خودتو اذیت میکنی بفکر چاره باش هر ...

درسته این دوستمون شرایط طلاق رو نداره

ولی حرف شمام قبول نیست که میگین طلاق راه خوبی نیست بعضی وقتا طلاق مساویست با خوشبختی من بشخصه اگه جای این خانوموبودم الان مهرطلاق تو شناسنامم بود به درک مردم پشتم چی میگن یعنی کساییکه طلاق میگیرن بدبختن که میگین سرنوشت خوبی ندارن😧

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بفکر دعا نباش این کارا چیه بشین ببین همسرت چی دوس داره انجام بده ببین اون زن چی داره ک جذبش شده تو هم اونو داشته اخلاق خوب ب خودت برس زیباییتو نشون بده کم نیار ک اون زنه زندگیتوتصاحب کنه

به نظرم شوهرت نیاز به روان پزشک داره ..عزیزم شما اگه کار میکنی فقط پس انداز کن اگه روزی از این زندگی ...

کار نمیکنم  ب تیمارستان نیاز داره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هنوزم دير نيست با راه حل زندگي مث قبل كن 

اخر از همه فكر طلاق باش حداقل بخاطر پسرت شايد واقعا رابطه اي نداره تو كه ب چشم خودت نديدي

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️
این زن افغانی بدجور خوشکل و خوش اندام و خوشتیپه متاسفانه هوش از سرش برده  

عزیزم انشالله مشکلت حل شه ولی سعی کن کلا موقع تعریف افغانی و ترک و عرب و کرد و... رو مشخص نکنی اگه در اصل موضوع مهم نیستند.