2733
2739
عنوان

با کلی خیانت و توهین بازم موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 55450 بازدید | 719 پست

جالبه هر چقدر خواستین به ایرانی ها توهین کردین اخرش هم فاز مظلومیت گرفتین و ایرانی ها شدن نژاد پرست و بی ادب و ....

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

جالبه 

من از کلمات لطفا و عزیزم و... 

و همچنین این استیکر 😍

کلی استفاده میکنم 

کاش حداقل یکم احترام میذاشتی و قبول میکردی واسه تموم شدنه بحث 

نه اینکه .....

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا زشته این بحثها 

همه آفریده ی خداییم.همه جا هم خوب داره هم بد.

افغانها هم استثنا نیستن.اتفاقا پارک سر کوچه ی ما یه پاکبان افغانیه خیلی هم مومن و مودب و مهربونه.یبار یه بچه گم شده بود تو پارک تا شب پا به پای بچه تو کلانتری نشسته بود تا به خونواده ش تحویل بده.

همه رو جمع نبندیم.

البته جواب اون خانوم افغانی هم درست نبود ولی از سر عصبانیت بود.

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤
2731

یه چیزی میگم بهش توجه کن تا میتونی ازش پول بگیر و خیلی به خودت برس و بچه ات

LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......

حالم بهم خورد ،اه اه اه این بار اولی بود ک با خوندن یه تاپيک خیانت خیلی عصبی شدم،خدایا چرا این آدمهای کره زمین اینقدر کثيف شدن،چرا اینقدر تو لجن فرو رفتن،کاش دیگه منجی عالم میومد این زمین رو پاک میکرد ،خیلی لجن زار شده 

چقدر تاپيک خیانت😔😔😔😔

منم مامان میشم ب زودی زود ب امید خدا⁦☺️⁩
2740
غلط کردی اصلا از تاپیک بروبیرون بچتم بروتو افغانستان پس بنداز

کاربر گرامی

یک خانم واقعا زشته این طور حرف بزنه میتونید بدون توهین بحث کنید در صورت تکرار دسترسی شما به سایت قطع میشود

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
چه پرو......    برو شکایتش رو بکن کثافت اشغال رو از ایران  بندازن بیرون  فقط افغ ...

کاربر گرامی بدون توهین و فحشای در تبادل نظر شرکت کنید

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
هابدبخت افغانستانو ندیدی پس غلط اضافی نکن انگار ایران شما روندیدم افغانستان اینقد درسوخون داره توهمی ...

کاربر گرامی این چه طرز صحبت کردنه؟ یک خانم که مادر هست واقعا زشته اینطوری حرف بزنه در صورت تکرار دسترسی شما به سایت بسته میشود

ببین عزیزم من اصلا کاری ب اینکارا ندارم . هرکس از شرایط کشورش فرار می کنه و سعی می کنه ب یه مکان منا ...

من سوییس زندگی کردم. اول این که سوییس مهاجرپذیر نیست مگر این که فرد خارجی با کسی که ملیت سوییسی داره ازدواج کنه. دوم این که باوجود مهاجرپذیر نبودن و این که واقعا برخی خارجیا کشورشونو کثیف می‌کنن بازم خوب برخورد می‌کنن باهاشون. من مدرسه می‌رفتم یه بار یه پسر آلبانیایی با معلممون که یه خانم سن بالای سوییسی بود دعوا کرد و با عصبانیت سر معلم ما داد زد و کیفشو پرت کرد و از کلاس بیرون رفت و درو کوبید! معلم ما عصبانی شد اما حتی یک کلمه نگفت تو تو کشور ما داری زندگی می‌کنی این چه رفتاریه. کاملا مثل دانش‌آموزای دیگه باهاش برخورد کرد. بعد هم رو به ما گفت اینا تو کشورشون جنگ بوده واسه همین بچه بیچاره تو این سن اعصابش انقدر ضعیفه. تازه معلم ما یه کمی جدی‌تر و خشن‌تر از معلمای دیگه‌ی مدرسه بود!

اینا رو گفتم تا ببینید تصورتون کاملا اشتباهه. نژادپرستی به هرررر دلیلی باشه خیلی زشت و زننده‌ست. تعجب می‌کنم که اکثرا از حرفای اون خانم انقدررر ناراحت شدن ولی ندیدن که از اول خودشون داشتن بدترین توهینا رو می‌کردن!

من خیلی بادقت خوندم اولین کامنتای اون خانم افغان بنده خدا اصلا با دعوا نبود. فقط دلخور شده بود که صددرصد حق داشت.

اینم بگم که من عاشق کشورمم و با وجود این که بهترین کشور اروپا زندگی کردم برگشتم کشورم. پولدارم نیستم که فکر کنید نفسم از جای گرم بلند میشه یا مشکلات کشورمونو نمی‌بینم و طرفدار مهاجرپذیری‌ام. نه واقعا ما شرایط مهاجرپذیری نداریم اما این رفتارا رو اصلا نمی‌فهمم.

با خودمون تو امریکا اینطوری رفتار شه زمین و زمانو به هم می‌دوزیم!

خانمی منظورم فقط به شما نیست، چون اسم سوییسو آوردی شما رو ریپلای کردم و همه حرفامو اینجا گفتم.

حیف بود مردن بی‌عاشقی/ تا نفسی داری و نفسی بکوش ❤سعدی❤

نی نی یار عزیز من الان دیدم بحث تموم شده. عذر می خوام که جواب دادم تو این بحث. نژادپرستی سال‌هاست که منسوخ و منفور شده خیلی خیلی تعجب کردم اینجا این حرفا رو خوندم.

دیگه بحثو ادامه نمیدم به احترام شما🌷

حیف بود مردن بی‌عاشقی/ تا نفسی داری و نفسی بکوش ❤سعدی❤