2726
عنوان

با کلی خیانت و توهین بازم موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 55448 بازدید | 719 پست
خدا بزرگه . توکل به خدا.....  انشالله خدا اجر وفاداریتو میده . اگه تظاهر کردی که بخشیدی سعی کن ...

آخه چطور اون گفت دیگه تموم شده باهاش نیستم ولی دوباره فهمیدم ک دروغ میگه یعنی با وجود معشوقش بی خیالش یشم و باهاش زندگی کنم تقریبا خرج هم میده در حد کم شیر خشک پوشک و یه خورده خرید خونه و گاهی لباس 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فیلم و عکس و صدای ضبط شده ک اصلا استناد قانونی نداره چطوری اینجا همه ب خانوما این پیشنهادارو میدن؟!

السلام علیک یا ابا عبدلله.خدایا تو رو به لب تشنه امام حسین قسم میدم که داداش یکی یه دونه مو شفا بدی😢
شوهرت چیکار هست ؟ زنه خوشگله ؟ 

شوهرم میره خونه مردم براشون دوربین مخفی و مودم اینترنت و این چیزا نصب میکنه زنه خیلی خوشکل و خوش اندام و خوشتیپه  بمیره الهی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

آخی عزیزم...خیلی وقته سایت نیستی من شما رو یادمه ..اون زمان هایی که اقدام به بارداری میخواستیم بکنیم. خیلی ناراحت شدم😔😢

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

من دیگه هیچ مدرکی ندارم همه مدرکام از دست دادم اونم به شدت دیگه مواظبه اگه مدرک نداشته باشم مهریم بهم نمیدن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم گفت اگه به شوهرش گفتی فاتحه زندگی خودتم بخون چون افغانیا فورا سر زنشون میبرن منم نمیخوام براش ...

بذار سرشو ببره شوهرت خواسته فقط تورو بترسونه که حرفی نزنی شماکه کاری نمیکنی حداقل به شوهره بگو هردوشونو گوشمالی بده دلت خنک شه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

[QUOTE=45908232]آخه چطور اون گفت دیگه تموم شده باهاش نیستم ولی دوباره فهمیدم ک دروغ میگه یعنی با وجود معشوقش بی خیال ...[/QUOTE

خانوما ایشون میگه با وجود خیانت موندم . شما میگین طلاق بگیره .... خب خودش موقعیت زندگی خودشو بهتر میدونه که این تصمیمو گرفته... میگه پشتوانه نداره. 

از نظر من برو مشاوره بگیر. اینجا بزنی فردا برا طلاق اقدام میکنی 

خدایا شکرت که پشت و پناه منی و من تو را دارم.....

خدا ازش نگذره زنیکه هرزه...عزیزم پدر یا داداش نداری ازت دفاع کنن...یا نمیشه به خانواده شوهرت بگی...بلاخره هر طور شده حضانت بچه رو بگیر 

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
شوهرم میره خونه مردم براشون دوربین مخفی و مودم اینترنت و این چیزا نصب میکنه زنه خیلی خوشکل و خوش اند ...

ببين اگه كسي هست ك كمكت كنه بگو از زنه يه زهر چشم حسابي بگيرن خودت پيشقدم نشو ممكنه برات دردسر داشته باشه 

يا برو دعا بگير  كه شر اين زنه از زندگيتون كم بشه 

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️
همین مونده بود افغانیا شاخ بشن قصد توهینبه ملیت ندارم اما حرصم گرفت اخه . انقدم نگو خوشگله خودتو دست ...

اخه واقعا هست منم دیگه نابودم کرده شوهرم چوب خشک شدم بس غذا نخوردم چشمام گود شده دیگه کلا دارم زیباییمم از دست میدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا من اگه بخوام طلاق بگیرم مهریه بهم نمیدن  ؟

مردا زرنگن . قسطی میکنن . اونم چهار پنج ماه یکی

من یکی رو میشناسم درامدشم بالاستا.... ولی دادگاه این تصمیمو گرفته

خدایا شکرت که پشت و پناه منی و من تو را دارم.....
2706