2737
2734
عنوان

وااای ازدست شوهر شلخته..

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 143 پست
فک کن برن خانوادگی مهمونی😅 کل محلو بو گند ور میداره 

مهمونی چرکولا😄

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

این فقط شلختگی نیست عزیزم شوهرت بی حوصلست وافسرده که بخودش نمیرسه خودشو دوست نداره که اهمیت بده به بدنش یا ظاهرش ول کرده خودشو ازلحاظ روحی باید درمان شه

۲۱مردادشروع رژیم👍وزن شروع ۶۴.۵😩وزن الانم۶۲.۴۰۰☺وزن هدف۵۸😁من میتوانمممم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونوقت با یه کتری اب میتونه خودشو بشوره؟؟؟؟

میتونه آبو ولرم کنه در ضمن من نگفتم یه کتری گفتم آب تو کتری گرم کن میتونه هرچقدر خواست اینکارو کنه عزیزم

با من مشکلی داری شما؟؟؟؟

از تو هرچه بگویم ناخودآگاه عاشقانه میشود.😍
2731
این فقط شلختگی نیست عزیزم شوهرت بی حوصلست وافسرده که بخودش نمیرسه خودشو دوست نداره که اهمیت بده به ب ...

اره بانظرت موافقم..

یه صلوات مهمونم کنید واسه اینکه سال دیگه تو.خونه خودم تاپیک بزنم
تو کتری برقی آب گرم کن با خودت ببر تو حمام.بهترین راه حله عزیز هم استانی😊

عزیزم تو کجایی؟

اره ولی از دیشب دنبال کتری برقی میگردیم نیست

دیشب رفتم با اب سرد حموم یخ کردم

هی زیر دوش میگفتم خدا سرمای اب رو بهم اسون بگیر  

خیلی اذیت بودم

بی خیال باش تا کامروا باشی
من دزفولم    

واقعا ؟ کاش بدونی چقدر بهت غبطه میخورم .. خوشبحالت . چه خوبه که اونجایی . بهشت گمشدس برای من . خوشبحالت که میتونی امسال بری و ماه محرمتون نهشو توی دزفول ببینی . هیچوقت اونجا زندگی نکردم و ندیدم . ولی همیشه اونجا بودم . دلم اونجا بوده . 

2740
میتونه آبو ولرم کنه در ضمن من نگفتم یه کتری گفتم آب تو کتری گرم کن میتونه هرچقدر خواست اینکارو کنه ع ...

نخیر 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین...السلام علیک یا اباالفضل العباس‌...لبیک یا حسین
اره فک کنم بابد همینکاروکنم..

آره اصلا واسه اینکه محکمتر بترسونیش بگو فردا ۴ میلیون بریز به حسابم برم داروهای قارچ تنم رو بخرم چون دکتر گفته خیلی پیشرفت کرده و بچم به خطر افتاده...

دیگه مجبوری دروغ بگی ...   

ولی با شوهرت پیش یه متخصص اعصاب یا روانپزشک برو .... شاید افسردگی داره یا بیماری اعصاب  ... آخه دایی من یه دوره افسردگی داشت و حموم و اینا نمیرفت.

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر...   

عزیزم تو کجایی؟ اره ولی از دیشب دنبال کتری برقی میگردیم نیست دیشب رفتم با اب سرد حموم یخ کردم هی ...

من اهوازی هستم 

البته الان اهواز زندگی نمیکنم ولی تا 4سال پیش بودم

دلم تنگیده شدیدا

از تو هرچه بگویم ناخودآگاه عاشقانه میشود.😍
واقعا ؟ کاش بدونی چقدر بهت غبطه میخورم .. خوشبحالت . چه خوبه که اونجایی . بهشت گمشدس برای من . خوشبح ...

اتفاقا یه تکیه دقیقا رو به روی خونمونه

اما تعریفشو از کجا شنیدی که انقدر تو فکرش بودی؟

کدوم شهری نمیتونی مسافرت بیای؟

بی خیال باش تا کامروا باشی
2706