2733
2734

سلام دوستان مادر زن داداش من سن زیادی نداره اما درگیر بیمری دیابت و مشکلات قلبی و کلیوی شده بخواطر اینکه از همون اول که فهمید دیابت داره به خودش نرسید و نا امید بود الان دیگه نمیتونه راه بره و واقعا زن فوق العاده ای به همه کمک میکرد غیبت نمیکرد فرشتست اما در گیر شده دلم خیلی بذاش میسوزه کاملا نا امیده بچع هاشم ازش نا امید شدن؟ شما تا حالا معجزه دینین از بیمار های اطرافتون؟ بنظرتون برا خوب کردنش چکار میشه کرد؟ هیجا هم نمیره میگه من میخوام بمیرم

چیزی به ذهنم نمیرسه🙂😂❤
بهش مسولیت بدید  زن داداشت بچه نداره مامانا اگه حس کنن بچه هاشون بهشون نیاز دارن نمی‌میرن

کلی نوه دورو برشن دختراش زثد ازدواج کردن به جز زن داداشم البته اونم بچه داره وقتی میره پیشش زن داداشم افسرده میشه چون مامانش اصلا امیدی به خودش نداره اینا هم نمیدونن چکارکنن

چیزی به ذهنم نمیرسه🙂😂❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
کلی نوه دورو برشن دختراش زثد ازدواج کردن به جز زن داداشم البته اونم بچه داره وقتی میره پیشش زن داداش ...

خب حس میکنه کاراشو کرده چرا بمونه باید بهش مسولیت بدید نمیدونم چی و چطور  باید حس کنه بچه هاش بهش نیاز دارن  نمیدونم چی چون از اون خانواده شناختی ندارم اما مثلا ی جشن عروسی یا تولد نوزاد یا سفر مثلا حج یا کربلا ی چیزی که خوشش بیاد و چند ماهی مشغولش کنه مثلا یکی از نوه ها بره باهاش زندگی کنه یا مثلا برای جهیزیه بخواد چیزی آماده کنه و.....