2733
2734
عنوان

وااای ازدست شوهر شلخته..

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 143 پست
یه راه میمونه ...  ازش تعریف کن و بگو من خیلی عاشقتم و دوست دارم رابطمون گرمتر باشه ولی این که ...

بچه توشکممه هنوز خخخخ

یه صلوات مهمونم کنید واسه اینکه سال دیگه تو.خونه خودم تاپیک بزنم
وااای فاجعس..ما خوزستان زندگی میکنیم هواخیلی گرمهاینحاباید هرروز بری حموم..خیلیم لاغره..

وای نگو ماهم خوزستانیم تازه اسباب کشی کردم

هنوز گاز وصل نشده خیس عرق میخوام برم حموم اب سرده هنوز موندم چه کنم

بی خیال باش تا کامروا باشی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای بحث مامانش ک جداست..خانوادگی دیونم کردن...خیلی خیلی کثیفن..مثلا باباش حموم نمیره ک سرمانخوره ف ...

زیربغلشو فقطططط میشوره😷😷😷؟ مگه بچه دوماهه اس سرمابخوره ایناچجوری میرن مهمونی؟؟؟؟؟؟

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
2731
اهوازی هستین ؟ دزفول رفتین تا بحال ؟ تنها راش اینکه خرش کنی . خودت ببریش حموم :| جدی میگم نتیجه میگی ...

نه خرمشهر..دزفول رفتم چرا میپرسی عزیزم؟

زیربغلشو فقطططط میشوره😷😷😷؟ مگه بچه دوماهه اس سرمابخوره ایناچجوری میرن مهمونی؟؟؟؟؟؟

فک کن برن خانوادگی مهمونی😅 کل محلو بو گند ور میداره 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین...السلام علیک یا اباالفضل العباس‌...لبیک یا حسین
وای نگو ماهم خوزستانیم تازه اسباب کشی کردم هنوز گاز وصل نشده خیس عرق میخوام برم حموم اب سرده هنوز م ...

تو کتری برقی آب گرم کن با خودت ببر تو حمام.بهترین راه حله عزیز هم استانی😊

از تو هرچه بگویم ناخودآگاه عاشقانه میشود.😍
بچه توشکممه هنوز خخخخ

اااااا   اخه گفتی دخترمم به شوهرم بره چه کنم... فکر کردم دخترت دنیا اومده   عزیییزم ... 

پس خیلی بهتر شد الان بهتر میتونی بترسونیش... بگو (اونجای) بدنم رو قارچ گرفته و از تو گرفتم و دکتر گفته واسه بچم بده و کلی شلوغش کن و بگو الان کلی باید دوا درمون کنیمو دکتر گفته ۴ ،۵ میلیون هزینه ی داروهای پوستمه که خوب بشم و بچه تو شکمم قارچ نگیره   و قهر کن برو خونه پدرت ... بذار آدم بشه... تا میتونی بدجوووور بترسونش ... 

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر...   

چه شکلیه ؟ میشه توصیفش کنین .. حسرتشو دارم :(

خیلیقشنگه..وسط شهر رودخونه ردمیشه..کلی زیارتگاه داره..شهرخیلی خیلی خوشگلیع..نمیتونم توصیفش کنم

تو کتری برقی آب گرم کن با خودت ببر تو حمام.بهترین راه حله عزیز هم استانی😊

اونوقت با یه کتری اب میتونه خودشو بشوره؟؟؟؟

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین...السلام علیک یا اباالفضل العباس‌...لبیک یا حسین
اااااا     اخه گفتی دخترمم به شوهرم بره چه کنم... فکر کردم دخترت دنیا اومده     ...

اره فک کنم بابد همینکاروکنم..

2706