2733
2739
من انحراف بینی دارم و بخاطرش همش گلودرد دارم و بینیم گرفته ست و چند ماهی هم میشه که دائما سینوسم فعاله
گفتن باید انحراف بینیمو عمل کنم تا همه ی اینا خوب بشه. کسی تجربه شو داره؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی سال پیش شاید 13 سال قبل عمل کردم . با اینکه خیلی وقته ولی تا حدی راضی بودم . سرماخوردگی هام توی زمستون خیلی زیاد بود و بعدش خیلی خوب شد
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
2742
فقط یک شب میمونی بیمارستان، از بیرون هم هیچ بخیه ای نداره، فقط بعد از چند روز میری مطب دکتر تا نمیدونم اسمش چیه رو از داخل بینی ات خارج کنه، درد داره ولی بعد از چند دقیقه که خارجش کرد راحت میشی،

قسمت سختش واسه من دوش نگرفتن بود، آخه من اگه یه روز درمیون موهام رو نشورم دیوونه میشم.
من یک سال و نیم پیش عمل کردم هم انحراف بینی و هم سینوزیت را. راحت شدم خیلی خوب شدم اصلا دیگه مریض نمی شم. بینی ام همیشه بازه. یه شب بیمارستان بستری بودم. البته بیمارستان دولتی بود. اگه بخش خصوصی بروید در مراکز جراحی محدود عمل می کنند و بستری نمی کنند. پنج روز هم تامپون داخل بینی بود که خیلی سخت بود. وقتی تامپون ها خارج شد خیلی خوب شدم.
به نظر من که حتما انجام بده خیلی راحت می شی.
لیست کارهای امروز من :

شمارش نعمتهایم .
تمرین مهربانی .
رها کردن هر آنچه که از کنترلم خارج است .
گوش دادن به قلبم.
کمک پنهانی به دیگران .
تنفس عمیق..........

2740
مرسی خانوما که جواب دادید. پس هیچ کدومتون بدتر نشدید و پشیمونم نشدید نه؟
عوارض نداشته براتون؟
حساسیت به باد کولر از بین میره یعنی؟
من خیلی گرمایی ام اما دیگه نه میتونم چیز خنک بخورم نه جلوی باد کولر میتونم بشینم. خیلی برام عذابه.
من که نه بدتر شدم و نه پشیمون
عوارض خواصی هم نداشته
ولی در مورد باد کولر اون هم از نوع آبی من چون آلرژی هم دارم کولر آبی بخاطر وجود پوشال حساسیت زا هست. برای همین بعضی مواقع که جلوی باد مستقیم قرار می گیرم دچار آبریزش بینی می شم.
لیست کارهای امروز من :

شمارش نعمتهایم .
تمرین مهربانی .
رها کردن هر آنچه که از کنترلم خارج است .
گوش دادن به قلبم.
کمک پنهانی به دیگران .
تنفس عمیق..........