2733
2734
عنوان

شهیدحججی

| مشاهده متن کامل بحث + 1767 بازدید | 70 پست

بدجور داغونم چراهیچ دولتی متحدنمیشه تااین حیوونارو منقرض کنه تاکی این همه ظلم تاالان خیلی  ظلم دیدیم ولی دیگه این وحشیاآخرشن چراهمه راحت نشستن تااینا هرغلطی دلشون میخوادبکنن؟

عشق من پسرمممممممممممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چندسال پیش عکس ی پیرمردارتشی عراق دیدم اسیر بو چندنفر دورشو گرفته بودن. اینم دهن؟باز وداشت التماس ...

من شنیدم عکسی از سر بریدنش نیست میگن شاید قبلش التماس نکرده و شایدم یه حرفایی گفته که براشون خوشایند نبوده فقط لحظه بعد سربریدنشو گذاشتن که بچه ها پاهاشون رو روی سرش گذاشتن.میگن فیلم خیلیا هست که التماس میکنند

2728
چرا خدا دارو دسته یزیدو نابود نکرد مگ نمیتونست؟گاهی بعضی اتفاقات باید بیفته ک شاید کسی ب خودش بیاد

اتفاق آره ولی دیگه تااین حدنه.هرروز حادثه کربلا داره اتفاق میفته هرروز سرچندنفروازبدنش جدامیکنن آخه تاکی؟

عشق من پسرمممممممممممم

اینا تویه شهرند انهادم کردنشون سخته چون بین مردمند وگرنه بمب بارانشون میکردند و اینک درهمه ی جای دنیا پخشند مثلا تروریستای مجلس دوتاشون برای کردستان ودمون بودند

ای خدا همه چیزمو به تو سپردم ک تو بهترین نگه دارنده ای و همه چیزو از تو میخوام ک بهترین دهنده ای
من شنیدم عکسی از سر بریدنش نیست میگن شاید قبلش التماس نکرده و شایدم یه حرفایی گفته که براشون خوشایند ...

نه میگن فیلمش هست ولی التماس نکرده فقط اه و ناله کرده چون ادمه و طبیعیه درد داره مرگه شوخی که نیست ادم ی سوزن میره تو دستش جیغ میزنه این ازپشت مثل امام حسین سرشو بریدن 

دوستان عزیزم برا سلامت بچم صلوات بفرستید
2738

تا زمانی ک ۳۱۳نفر برای امام زمان پیدا شه تازمانی ک همه ظهور اقارو بخوان زمان زیادی نمونده تا تموم شدن خون و خون ریزیا

ای خدا همه چیزمو به تو سپردم ک تو بهترین نگه دارنده ای و همه چیزو از تو میخوام ک بهترین دهنده ای
نه میگن فیلمش هست ولی التماس نکرده فقط اه و ناله کرده چون ادمه و طبیعیه درد داره مرگه شوخی که نیست ا ...

ولی اینک با امام حسین وکربلا مقایسش میکنن قبول ندارم

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد
من چندسال پیش عکس ی پیرمردارتشی عراق دیدم اسیر بو چندنفر دورشو گرفته بودن. اینم دهن باز وداشت التماس ...

من یه فیلم دیدم مرده یه تریلی موادمنفجره برد تو یه روستاحالت بود اونجارو ترکوند قبلشم میگفت میخوام برم پیش حوریا اوناییم که فیلم میگرفتن میگفتن الله اکبر . 

میگن با خودشون قاشقم میبرن که با پیامبر ناهار بخورن 😐

2706